بازار

چگونه با پاراگلایدار در کیش پرواز کنیم؟

پاراگلایدر یکی از نزدیک ترین تجربه های انسان به پرواز کردن است و می تواند برای افراد زیادی هیجان انگیز باشد. یکی از تفریحات هیجان انگیز جزیره کیش پاراگلایدر سواری است. در ادامه سعی می کنیم به پرسش های شما درباره پاراگلایدر سواری در کیش جواب دهیم.

پارا گلایدر سواری چگونه است؟

 قدم اول برای پارا گلایدر سواری در جزیره کیش پوشیدن تجهیزات مربوط به آن است و سپس به همراه چتر باز و قرار گرفتن در کوه یا یک تپه بلند می توانید با دویدن و باد کردن چتر با جریان مساعد هوا خود را به پرواز در بیاورید. بعد از تیک آف و بلند شدن از زمین یک مربی حرفه ای پارا گلایدر می تواند با استفاده از جریانات ترمال و حرارتی به ارتفاع تان اضافه کنید و شما می توانید ارتفاع خود را تغییر دهید.

معمولا فرود آمدن با پارا گلایدر ساده است و مربی حرفه ای می تواند با هدایت مناسب چتر به سطح مورد نظر به آرامی روی زمین فرود بیاید.

فواید پارا گلایدر برای سلامتی

آدرنالینی که در سطح بدن شما با پارا گلایدر کیش تولید می شود به ذهن و روحیه شما حس بسیار خوبی می دهد و همچنین به هنگام سواری در جزیره کیش باعث افزایش انرژی شما نیز می شود. فواید پاراگلایدر سواری در کیش عبارتند از:

1-استرس تان بسیار کم می شود

با تجربه این ورزش در جزیره کیش، ذهن شما برای مدتی خالی از استرس می شود  همین موضوع تمرکز شما را می تواند بالا ببرد و این همان چیزی است که هر فردی به آن نیاز دارد.

در حالی که در کیش مشغول تمرین برای تجربه این تمرین هستید، تمرکز شما همیشه روی زمان حال و کاری است که به آن متمرکز شدید. بخش عظیمی از استرس روزمره و اضطراب شما به هنگام انجام پارا گلایدر در کیش از بین می رود. این ورزش به ذهن شما این اجازه را می دهد که دوباره به تنظیمات کارخانه برگردد.

2-پارا گلایدر اعتماد بنفس شما را تقویت می کند

تجربه پارا گلایدر سواری در کیش را همه می توانند داشته باشند، اما موضوع مهم این است که فقط دسته ای آن را انجام می دهند و سایر افراد به دلیل داشتن ترس از امتحان آن سر باز می زنند. نکته مهمی که درباره پارا گلایدر وجود دارد این است که پارا گلایدر یک ورزش ذهنی است و باید به هنگام سواری کاملا متمرکز باشید. همین که بر ترس خود غلبه کنید و  بتوانید احساس انجام کاری که هرگز فکر نمی کردید انجام دهید را به دست آورید به تنهایی می تواند اعتماد بنفس شما را تقویت کند و این همان چیزی است که همه ما به آن نیاز داریم.

آیا پرواز با پارا گلایدر امن است؟

پاسخ به این سوال هم بله است و هم خیر. پارا گلایدر مانند هر ورزش دیگری هم توسط یک وسیله امن انجام می شود، اما مانند هر فعالیت دیگری ریسک های مربوط به خودش را دارد که باید بتوانید آن ها را قبول کنید و این تجربه منحصر بفرد را از خودتان دریغ نکنید. قطعا شما با رعایت اصول ایمنی و البته همراه یک خلبان حرفه ای می توانید پروازی امن و سر تا سر لذت را در جزیره کیش تجربه کنید.

تجربه پارا گلایدر سواری در جزیره کیش چگونه است؟

امروزه در ایران مکان های مختلفی برای تجربه پارا گلایدر وجود دارد که می توانید با جست و جو در اینترنت آن ها را پیدا کنید. تجربه پارا گلایدر در کیش و پرواز آزاد بر فراز دریای خلیج فارس و مشاهده منظره های بی نظیر  می تواند برای هر فردی به یاد ماندنی باشد.

یکی از مزیت های این تفریح در جزیره کیش این است که می توانید هر زمانی که دلتان خواست فرود بیایید و برای لحظاتی هم کنترل چتر ار خودتان به دست بگیرید. همچنین شما می توانید به هنگام استفاده از  این ورزش در ساحل فرود بیایید و همین ویژگی آن را به یک پرواز آبی تبدیل کرده که فقط آن را می توانید در جزیره کیش تجربه کنید.

سخن پایانی

در این مقاله به طور کلی درباره تجربه پارا گلایدر در جزیره کیش، مزایای آن و میزان امنیت صحبت کردیم و همچنین ما در مجموعه  کیش تک  تلاش می کنیم که با معرفی انواع  تفریحات کیش ، انتخاب را برایتان ساده کنیم. شما عزیزان می توانید از طریق سایت ما به صورت آنلاین بلیط سایر مجموعه های تفریحی از جمله بلیط پارا گلایدر سواری را تهیه کنید و از تعطیلات خود در کنار دوستان و خانواده تان لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا