اقتصادیبازار

چگونه با آموزش تعمیرات لپ تاپ، به تعمیرکار حرفه‌ای تبدیل شویم؟

با افزایش استفاده روزمره از لپ‌تاپ‌ها، نیاز به خدمات تعمیراتی نیز رو‌به افزایش است. بنابراین، دوره‌های آموزش تعمیرات تخصصی لپ‌تاپ، جذابیت بسیاری برای کارآموزان و علاقه‌مندان به حوزه کامپیوتر دارد. این دوره‌ها اغلب از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین دوره‌های آموزشی هستند.

این دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ به صورت کاملا عملی و در کارگاه‌های تخصصی آموزشگاه برگزار خواهد شد. در پایان دوره مدرک معتبر فنی حرفه‌ای بین المللی تعمیرات لپ تاپ و همچنین مدرک دانشگاهی تعمیرات لپ تاپ وزارت علوم به کارآموزان ارائه می‌شود. این دوره تعمیر تخصصی لپتاپ برای شما طراحی شده تا مسیر شما را برای ورود به بازار کار حرفه‌ای تعمیرات لپ تاپ هموار کند. با اطمینان خاطر می‌توانید در این دوره تخصصی و تضمینی شرکت کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.

سرفصل‌های دوره آموزش تعمیر لپ تاپ

سرفصل‌های دوره تخصصی آموزش تعمیرات لپ تاپ شامل موارد زیر است:

· آموزش عمومی الکترونیک برای درک بهتر سایر سرفصل‌های دوره

· توانایی تشخیص و بررسی مکانیزم‌ها، ابزارها و تجهیزات کارگاه الکترونیک

· آشنایی با شدت جریان، ولتاژ، فرکانس، سیگنال، پیک، نیمه‌هادی‌ها، عملکرد پاور، استفاده از تستر، ولتاژسنج، مولتی‌متر، SMD، PCB، فیوز، سلف، خازن، مقاومت، دیود، ترانزیستور، IC، کریستال

· شناخت کامل اجزای مادربرد PC و بلوک دیاگرام آن

· شناخت کامل اجزای مادربرد لپ‌تاپ و بلوک دیاگرام آن

· شناخت کامل در مدار VRM برای PC و لپ‌تاپ

· آموزش عیب‌یابی IO و پروگرام بایوس

· آموزش NOBOOT در PC و لپ‌تاپ

· آموزش تعمیر درایو نوری

· آموزش عیب‌یابی و تعمیرات سخت‌افزار هارد دیسک

· آموزش عیب‌یابی و تعمیرات پاور و آداپتور لپ‌تاپ

· آموزش تعویض چیپ

· کار با ZM

مزایا شرکت در دوره آموزش تعمیر لپ تاپ

یکی از اصلی‌ترین مزایا دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ دریافت یک مدرک فنی‌حرفه‌ای معتبر است که توسط بهترین مرکز آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر ارائه می‌شود. این مدرک دو زبانه است و در ۱۸۴ کشور جهان تایید شده است.

یکی دیگر از مزایا، برگزاری دوره‌ها به صورت کاملا عملی و در کارگاه‌های مجهز است. این نکته باعث می‌شود که هنرجویان بتوانند از تجربیات اساتید خبره و باتجربه در بازار کار بهره‌مند شوند.

نحوه برگزاری دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر و لپ‌تاپ

در دوره آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ‌تاپ، ابتدا کارآموز با قطعات الکترونیکی موجود روی مدار لپ‌تاپ آشنا می‌شود. این دوره با آموزش روش‌های تست و اندازه‌گیری با استفاده از مولتی‌متر و تستر‌های مختلف آغاز می‌شود. علاوه‌بر‌این، اصول صحیح تعویض قطعات ریز مانند SMD و آی‌سی IC با استفاده از هویه و هیتر هات‌گان به کارآموزان آموزش داده می‌شود.

یکی از مهمترین بخش‌های این دوره، تست قطعات الکترونیکی و تعویض آن‌ها است. پس از شناخت قطعات SMD به بخش‌های مختلف مین‌برد لپ‌تاپ مانند بخش تغذیه، مدار شارژ، مدار پردازنده CPU، مدار تصویر (چیپ گرافیک)، بایوس، مدار RAM، مدار کنترل هارد و درایو، بخش آی سی‌های وایرلس، بلوتوث و رم ریدر پرداخته می‌شود.

بخش‌های سخت‌تر مانند مدار تغذیه، مدار چیپ‌ست‌ها و بایوس دستگاه به طور جزئی مورد بررسی قرار می‌گیرد. در هر جلسه از دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ، با استفاده از ابزارهای موجود در کارگاه، تمریناتی روی بردهای مختلف لپ‌تاپ‌های ایسوس، لنوو، اچ‌پی، ایسر و اپل انجام می‌شود تا کارآموزان تجربه کافی را به‌دست آورند.

سخن پایانی

تعمیر لپ‌تاپ یک حرفه آینده‌دار و پرسود است. با شرکت در دوره آزمون تعمیرات لپ تاپ می‌توانید با ارتقا دانش و مهارت خود در این زمینه، به یک تعمیرکار حرفه‌ای تبدیل شوید و در این صنعت رقابتی موفقیت‌آمیز عمل کنید. این دوره با به‌کارگیری روش‌های مدرن و نوین به شما امکان می‌دهد تا با دانش فنی که به‌دست می‌آورید، به عنوان یک تعمیرکار حرفه‌ای در این صنعت شناخته شوید.

دکمه بازگشت به بالا