فناوری اطلاعات

همکاری صندوق‌ بازنشستگی آینده‌ساز و فرودگاه پیام برای احداث نیروگاه خورشیدیتفاهم‌نامه همکاری با موضوع “احداث و بهره‌برداری نیروگاه خورشیدی” میان “منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام” و “صندوق حمایت و بازنشستگی آینده‌ساز” امضا شد.

به گزارش ایسنا،‌ مهندس اکبر قنبرپور، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام در دوازدهمین دوره نمایشگاه اینوتکس که در پارک فناوری پردیس برگزار شد، گفت: صندوق آینده‌ساز الزام قانونی دارد که درخصوص بیمه‌های اجتماعی فعالیت کند و فروگاه هم می‌تواند تحت قوانین خاصی بیمه را برقرار کند. این تفاهم‌نامه نیز درخصوص سرمایه‌گذاری‌های جدید صندوق بیمه‌ در مناطق آزاد امضا شد.

در ادامه مجید نوعی، مدیرعامل صندوق آینده‌ساز نیز بیان کرد: این تفاهم اتفاق خوبی بود که درخصوص شرکت‌های فناور اجرا شد و این شرکت‌ها به زودی نتیجه این کار را در شرکت‌های خود می‌بینند.

وی ادامه داد: این دسته از تفاهم‌ها به بروز خلاقیت‌ها کمک می‌کند و امیدواریم که حمایت‌ها از شرکت‌های دانش‌بنیان فناور تداوم داشته و خدمات پربرکتی را برای کشور داشته باشد.

مدیرعامل صندوق آینده‌ساز تاکید کرد: با امضای این توافق‌نامه قرار شد که فرودگاه پیام در حوزه شرکت‌های فناور و پارک‌های فناوری سرمایه‌گذاری کند.

انتهای پیام
 

پایان/ مرجع وب و فناوری

منبع:ایسنا

دکمه بازگشت به بالا