فناوری های نوین

همراهی معاون علمی در سفر دو روزه رییس جمهور به اندونزیبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، رئیس جمهور با دعوت رسمی «جوکو ویدودو» رئیس جمهور اندونزی، در راس هیئت عالی‌رتبه اقتصادی و سیاسی و در راستای تعمیق و گسترش روابط با کشورهای قاره آسیا عازم جاکارتا شد و در این سفر معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان و وزرای امور خارجه، نفت، ارتباطات و فناوری اطلاعات وی را در این سفر همراهی می‌کنند.

آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور صبح امروز سه‌شنبه به وقت محلی در کاخ ریاست جمهوری اندونزی مورد استقبال رسمی «جوکو ویدودو» همتای اندونزیایی خود قرار خواهد گرفت و علاوه بر مذاکرات مشترک هیئت‌های عالی‌رتبه و ملاقات خصوصی روسای جمهور، اسناد مهم همکاری‌های دوجانبه میان ایران و اندونزی به امضای مقامات دو کشور خواهد رسید.

در جریان این سفر همچنین «کائو کیم هورن» دبیرکل اتحادیه آ- سه- آن، «پوآن ماهارانی» رئیس مجلس نمایندگان اندونزی و «بامبانگ سوساتیو» رئیس مجلس مشورتی خلق این کشور با دکتر رئیسی دیدار خواهند کرد.

همچنین هیات ایرانی از مراکز علمی بازدید خواهند کرد.

ملاقات و گفتگو با تجار و بازرگانان اندونزی و ایران، حضور و سخنرانی در مرکز فرهنگی اسلامی جاکارتا و دیدار با روسای سازمان‌های اسلامی اندونزی از دیگر برنامه‌های رئیس جمهور در این سفر دو روزه خواهد بود.

پایان/ مرجع وب و فناوری

منبع:مهر

دکمه بازگشت به بالا