ووکامرس

معرفی افزونه یکی بخر دوتا ببر برای فروشگاه اینترنتی + لینک دانلود


حتما شما هم با تخفیفات یکی بخر دوتا ببر مواجه شدید و مشاهده کرده اید که چه استقبال زیادی از این نوع تخفیف ها می شود در این مقاله می خواهیم یک افزونه به شما معرفی کنیم تا بتوانید از این پس در سایت خود تخفیف یکی بخر دو تا ببر بگذارید. با ما همراه باشید.

افزونه یکی بخر دوتا ببر ووکامرس

یکی از روش های افزایش فروش در فروشگاه های اینترنتی و کسب و کارهای مختلف دیگر روش یکی بخر دوتا ببر که به آن BOGO نیز می‌گویند، می باشد. در این روش فروشگاه اینترنتی مشتری را تشویق می‌کند تا با خرید تعداد مشخص از یک محصول ، از محصولات انتخابی خود یا مشتری تعدادی را به صورت رایگان به مشتری ارائه دهد. در چنین حالتی مشتریان تشویق می شوند تا تعداد خرید خود را افزایش داده و از محصول رایگان بهره مند شوند. این تکنیک یکی از بهترین روش های افزایش فروش بوده و فروش فروشگاه های اینترنتی را به صورت چشمگیری افزایش خواهد داد.

افزونه یکی بخر دوتا ببر

افزونه یکی بخر دوتا ببر ووکامرس با الهام از تکنیک افزایش فروش یکی بخر دوتا ببر به شما این امکان را می دهد تا با ایجاد این تکنیک در فروشگاه ووکامرسی خود بتوانید میزان فروش خود را افزایش دهید. در این افزونه قوانین وجود دارد که با مشخص کردن محصول یا دسته بندی خاص برای مشتریان، با خرید حداقل خرید برای این موارد، تعداد مشخص از محصولات را به رایگان به مشتری ارائه دهید. در چنین شرایطی مشتری تشویق می‌شود تا خرید خود را افزایش داده و از محصول رایگانی که برای او مشخص کرده اید بهره مند شود. در ادامه توضیحات می‌توانید امکانات این افزونه را به صورت دقیق مطالعه کنید.

امکانات افزونه یکی بخر دوتا ببر ووکامرس

  • قانون یکی بخر دوتا ببر برای محصول خاص
  • قانون یکی بخر دوتا ببر برای دسته بندی خاص
  • ارائه محصول به صورت رایگان اگر یکبار خریداری شود
  • انتخاب اختیاری محصول رایگان از یک دسته
  • مشخص کردن محصول رایگان توسط مدیر
  • انتخاب اختیاری محصول رایگان به انتخاب مشتری از میان محصولات

افزونه کد تخفیف بوگو

افزونه یکی بخر دوتا ببر دارای پنل بسیار کاربردی و پیشرفته می باشد که به شما این امکان را می دهد تا قوانین مختلفی را بر دریافت محصول رایگان پس از خرید محصول خاص اعمال کنید. در این افزونه میتوانید مشخص کنید تا با خرید یک تعداد خاص از یک محصول یا دسته بندی خاص، تعداد مشخصی از محصولات یا محصول را خاص را به مشتری به صورت رایگان بدهید. این ویژگی به شما کمک می کند تا مشتریان را به خرید یک محصول خاص با تعداد خرید مشخص تشویق کنید.

در بخش قوانین افزونه یکی بخر دوتا ببر ووکامرس امکانی قرار داده شده است تا بتوانید پس از تعداد مشخصی از خرید محصول به مشتری محصول رایگان را ارائه دهید. همچنین در استفاده از محصول رایگان میتوانید محدودیت های تاریخ و غیره را اضافه کنید.

افزونه کد تخفیف یکی بخر دوتا ببر

 

تجربیات و نظرات خود پیرامون این افزونه را با ما در میان بگذارید.منبع:ووکامرس فارسی
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت ووکامرس فارسی مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا