فناوری اطلاعات

فراخوان پذیرش پسا دکتری بین بنیاد نخبگان و ۳ انجمن اعلام شدبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بنیاد ملی نخبگان، فراخوان پذیرش پسادکتری- برنامه مشترک بنیاد ملی نخبگان و انجمن‌های ریاضی، فیزیک، زیست‌شناسی و زمین‌شناسی ایران اعلام شد.

پذیرش پسادکتری – برنامه مشترک بنیاد ملی نخبگان و انجمن ریاضی ایران

برنامه مشترک برگزاری دوره‌های پسادکتری بنیاد ملی نخبگان و انجمن ریاضی ایران با هدف کمک به تکمیل تیم‌های پژوهشی اساتید برجسته و حمایت از توانمندی‌های دانش‌آموختگان ممتاز کشور، تدوین شده است.

در فراخوان اول این برنامه، بر اساس اولویت‌های مورد نظر بنیاد تعداد ۱۰ نفر از اعضای هیات علمی به عنوان استاد میزبان انتخاب شده اند. کلیه دانش‌آموختگان دوره‌های دکتری و یا دانشجویان دکتری که تا ۳۱ فروردین ‍۱۴۰۲ از رساله خود دفاع می کنند می توانند با آگاهی از اساتید میزبان و موضوعات پژوهشی آنان، نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک تا ۲۰ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ اقدام کنند.

تعداد ۱۰ نفر پژوهشگر پسادکتری در فراخوان اول این برنامه مطابق شیوه نامه طرح پسا دکتری شهید دکتر چمران، مورد حمایت بنیاد قرار می گیرند.

پذیرش پسادکتری – برنامه مشترک بنیاد ملی نخبگان و انجمن فیزیک ایران

برنامه مشترک برگزاری دوره‌های پسادکتری بنیاد ملی نخبگان و انجمن فیزیک ایران با هدف تقویت تیم‌های پژوهشی استادان برجسته و حمایت از توانمندی‌های دانش‌آموختگان ممتاز کشور، تدوین شده است.

در فراخوان اول این برنامه، تعداد ۱۰ نفر پژوهشگر پسادکتری مطابق شیوه نامه طرح شهید دکتر چمران، مورد حمایت بنیاد قرار خواهند گرفت. کلیه دانش‌آموختگان دکتری و یا دانشجویان دکتری که تا ۳۱ فروردین ‍۱۴۰۲ از رساله خود دفاع می کنند می توانند نسبت به ارسال مدارک و ثبت نام تا ۲۰ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ اقدام کنند.

پذیرش پسادکتری – برنامه مشترک بنیاد ملی نخبگان و انجمن زمین شناسی ایران

برنامه مشترک برگزاری دوره‌های پسادکتری بنیاد ملی نخبگان و انجمن زمین شناسی ایران با هدف تقویت تیم‌های پژوهشی استادان برجسته و حمایت از توانمندی‌های دانش‌آموختگان ممتاز کشور، تدوین شده است.

در فراخوان اول این برنامه، بر اساس اولویت‌های مورد نظر انجمن زمین شناسی و بنیاد، تعداد ۱۰ نفر از اعضای هیات علمی به عنوان استاد میزبان انتخاب شده اند.

کلیه دانش‌آموختگان دوره‌های دکتری و یا دانشجویان دکتری که تا ۳۱ فروردین ‍۱۴۰۲ از رساله خود دفاع می کنند می توانند، نسبت به انتخاب ۴ اولویت و ارسال مدارک و ثبت نام نام تا ۲۰ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ اقدام کنند. تعداد ۱۰ نفر پژوهشگر پسادکتری در فراخوان اول این برنامه مطابق شیوه نامه طرح شهید دکتر چمران، مورد حمایت بنیاد قرار میگیرند.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا