فناوری اطلاعات

روز قدردانی از کارگران نزدیک است!


سازمانتان را بدون کارگران تصور کنید. چگونه امکان دارد بدون این نیروهای حیاتی و اصلی، فرآیندهای رشد و توسعه‌تان را بدون مشکل ادامه دهید؟
بدون شک، کارگران سرمایه‌های واقعی کسب و کارهای مختلف هستند و از همین رو، جلب رضایت آنها نه تنها به تقویت فرهنگ سازمانی شما کمک خواهد کرد، بلکه مجموعه شما را در مسیر رشد و پیشرفت سریع قرار خواهد داد.

به گزارش ایسنا به نقل از آواکتان، اگر در جستجوی فرصتی برای قدردانی از این مهره‌های حیاتی کسب و کار هستید، روز جهانی کارگر بهترین زمان برای این کار است؛ اما شما چه استراتژی برای همراهی با کارگران و اعضای کسب و کارتان در این روز دارید؟

روز جهانی کارگر، فرصتی برای قدردانی

روز اول ماه می، به عنوان روز جهانی کارگر در بسیاری از کشورها شناخته می‌شود اما می‌دانید چرا این روز با این نام و عنوان شناخته می‌شود؟

در اولین روز ماه می سال 1886، عده زیادی از کارگران در آمریکا دست به اعتصاب و تظاهرات زدند. این افراد خواهان کاهش ساعات کاری از 14 ساعت به 8 ساعت در روز بودند. به همین دلیل این روز به عنوان روز جهانی کارگر نام‌گذاری شده است.

برای گرامیداشت روز کارگر در ایران، این روز به‌ عنوان تعطیلی رسمی برای این افراد در تقویم ثبت شده است. علاوه بر این، بسیاری از مجموعه‌ها و سازمان‌ها هم این روز را به‌ عنوان یک فرصت استثنایی برای همراهی با کارگران می‌شناسند.

اگر شما هم قصد دارید از اعضای سازمانتان تشکر و قدردانی کنید، روز کارگر یا 11 اردیبهشت، بهترین زمان برای این کار است.

چرخ کسب و کارتان را بچرخانید

استفاده از راهکارهای سازمانی کمک می‌کند که بدون صرف زمان و انرژی زیاد فرهنگ سازمانی‌تان را تقویت کنید، میزان وفاداری کارکنان را افزایش دهید و برند کارفرمایی قوی و مناسبی بسازید. یکی از راهکارهای بسیار مهم در تقویت فرهنگ سازمانی و برند کارفرمایی، تشویق کارگران و کارمندان و قدردانی از زحمات آنهاست.

بر اساس آمار و تحقیقات، استفاده از راهکارهای سازمانی بیشتر از افزایش حقوق در کسب رضایت کارگران و ایجاد وفاداری در آنها نقش دارد؛ چرا که راهکارهای سازمانی نشان‌دهنده اهمیتی است که سازمان برای نیروهای خود قائل است و به آنها نشان می‌دهد که شما، قدردان تلاش آنها هستید.

یکی از بهترین زمان‌ها برای اینکه قدردانی خود را نسبت به نیروهایتان نشان دهید، روز کارگر است. برای بزرگداشت این روز می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید اما توصیه ما به شما، استفاده از راهکارهای سازمانی آواکتان است.

راهکارهای سازمانی آواکتان برای مجموعه‌های مختلف

روز قدردانی از کارگران نزدیک است!

همان‌طور که اشاره شد، روش‌های مختلفی برای تقویت برند سازمانی و کارفرمایی وجود دارد و به همین دلیل احتمالاً شما هم برای برگزاری بهتر مراسم‌هایی مثل روز کارگر، بین پیشنهادهای مختلف دچار سردرگمی می‌شوید.

در سال‌های اخیر، مجموعه آواکتان با توجه به اهمیت تقویت برند کارفرمایی، اقدام به ارائه راهکارهای سازمانی برای شرکت‌ها و مجموعه‌های مختلف کرده است. این راهکارها، محدود به برگزاری مراسم روز کارگر نیستند و در هر زمانی می‌توانید برای تقویت فرهنگ سازمانی خود از آنها استفاده کنید.

راهکارهای سازمانی شامل تهیه لباس‌های فرم، تهیه و طراحی هدایای سازمانی برای کارمندان و مشتریان، مشاوره‌های تخصصی، ارائه گیفت کارت و موارد دیگری از این دست هستند.

اهمیت راهکارهای سازمانی برای مجموعه‌ها و سازمان‌ها

بدون شک داشتن کارمندان و کارگران وفادار به سازمان، نقش مهمی در توسعه و رشد هر مجموعه دارند اما ساختن منابع انسانی قدرتمند و فرهنگ سازمانی قوی و مناسب، کار ساده‌ای نیست.

راهکارهای سازمانی کمک می‌کنند که در زمان کوتاه‌تر و با صرف انرژی کمتر، با تقویت برند کارفرمایی‌تان، نیروهایی وفادار و کارآمد در مجموعه داشته باشید. با این کار، هزینه‌های جذب و نگه‌داشت نیروها کاهش یافته و راندمان کاری آنها بالاتر می‌رود؛ به همین دلیل بسیاری از بزرگترین مجموعه‌ها در سراسر دنیا، استفاده از راهکارهای سازمانی را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

با سپردن راهکارهای سازمانی به مجموعه آواکتان، علاوه بر اینکه در هزینه و زمانتان صرفه‌جویی می‌کنید، حق انتخاب و کیفیت بالا را هم به کارگران و کارمندان خود هدیه می‌دهید.

واحد B2B مجموعه آواکتان در این سال‌ها، اقدام به ارائه مشاوره و طراحی راهکارهای سازمانی مختلف برای مجموعه‌های گوناگون کرده است و اکنون، با افتخار در خدمت تمام مجموعه‌ها و سازمان‌هاست تا در مسیر پرچالش پیشرفت، همراهشان باشد.

واحد B2B مجموعه آواکتان با شماره تماس 02145183040 و 09045274410 و لینک وب‌سایت https://gift.avakatan.ir آماده خدمت‌رسانی به همه سازمان‌ها است.

انتهای رپرتاژ آگهی

پایان/ مرجع وب و فناوری

منبع:ایسنا

دکمه بازگشت به بالا