فناوری اطلاعات

جلسه هم اندیشی شورای فرهنگی وزارت ارتباطات برگزار شدبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نخستین جلسه هم اندیشی شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان ها و شرکت های تابعه در سال جدید به ریاست هادی اصلان زاده، معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع و رئیس شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

رئیس شورای فرهنگی وزارت ارتباطات در ابتدای این جلسه با تاکید بر ضرورت ارزیابی عملکرد شورای فرهنگی در سال گذشته گفت: در سالی که گذشت مجموعه عملکرد ستاد و شرکت ها و سازمان های تابعه در حوزه فرهنگی قابل قبول بوده است و حتی در مواردی همچون برگزاری جشن انقلاب با حضور خانواده همکاران وزارت ارتباطات و دستگاه های تابعه خوب بود.

وی افزود: با تکیه بر تجربه موفق جشن خانواده محور انقلاب، تلاش خواهیم کرد که در سال جدید نیز موضوعات فرهنگی در مجموعه ستاد وزارت ارتباطات و دستگاه های تابعه را با همین رویکرد یعنی خانواده محور برنامه ریزی کنیم.

اصلان زاده ادامه داد: لازمه هر حرکتی در حوزه فرهنگی داشتن برنامه و متناسب با آن تخصیص و تامین منابع لازم است. امیدواریم با برنامه ریزی مناسب در سال ۱۴۰۲ بتوانیم از فرصت هایی که در اختیار داریم به بهترین شکل استفاده کنیم.

معاون وزیر ارتباطات در ادامه با تاکید بر ضرورت تدوین تقویم کاری در حوزه فرهنگی گفت: امیدواریم در جلسه آتی بتوانیم تقویم کاری شورای فرهنگی وزارت ارتباطات، سازمان ها و شرکت های تابعه در سال جدید را نهایی کنیم تا از همین ابتدای سال در حوزه فرهنگی با نقشه و برنامه دقیق و مدون حرکت کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه اقدامات همکاران در حوزه ماموریتی نیز به نوعی یک کار فرهنگی است و می تواند آثاری فرهنگی مستقیم و غیر مستقیمی در جامعه داشته باشد گفت: ضروری است به این مسئله توجه شود که در حوزه ماموریتی خود در مجموعه وزارت ارتباطات برای پروژه های ملی حتما پیوست فرهنگی و رسانه ای تهیه شود تا بتوانیم به ایجاد امید و امیدآفرینی در جامعه اقدام کنیم.

در پایان این جلسه اعضای شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان ها و شرکت های تابعه به بیان نقطه نظرات و دغدغه های خود برای عملکردی بهتر در حوزه فرهنگی در سال جدید پرداختند.

پایان/ مرجع وب و فناوری

منبع:مهر

دکمه بازگشت به بالا