فناوری اطلاعات

بررسی کاربردهای نانو فناوری در پزشکی در یک کنگره بین‌المللیاز سوی دانشکده علوم و فناوری‌های نوین دانشگاه علوم پزشکی شیراز کنگره بین المللی نانو پزشکی و ایمنی نانو برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از ستاد نانو، دانشکده علوم و فناوری های نوین دانشگاه علوم پزشکی شیراز و انجمن نانو فناوری پزشکی ایران و با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، چهارمین کنگره بین المللی نانو پزشکی و ایمنی نانو (NMNS 2023) را در روزهای ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت برگزار می کند.

این کنفرانس در کنار جنبه‌های ایمنی نانو، به معرفی ظرفیت‌های نانو فناوری پزشکی در فرآیند پژوهش، به بررسی کاربردهای علم و فناوری نانو در علوم پزشکی، داروسازی، زیست فناوری، پزشکی بازساختی، بهداشت، محیط زیست و همچنین جنبه‌های فناوری و تجاری‌سازی محصولات نانویی این حوزه خواهد پرداخت.

در این رویداد بزرگ علمی فرصت تبادل اطلاعات و آخرین یافته‌های علمی و فناورانه بین فعالین، پژوهشگران و اساتید صاحب نظر از ایران و سایر کشورهای جهان، در حوزه‌های تخصصی نانوپزشکی و نانوایمنی امکان‌پذیر شده است.

بخش‌های مختلف چهارمین کنگره بین‌المللی نانو پزشکی و ایمنی نانو (NMNS 2023) شامل سخنرانی‌های علمی، کارگاه‌ها و پنل و ارائه پوستر خواهد بود که با محوریت موضوعات زیر برپا خواهد شد :

نانوپزشکی : Nano Drug delivery system – Regenerative Nanomedicine – Biomedical Nano-Diagnostic – Biomedical Nano-Imaging

نانوایمنی: Biocompatibility of Nanomaterials – Nsnosafety in Food Industry – Occupational Health and Nanosafety – Ecotoxicology of Nanomaterials

در این رویداد بزرگ علمی امکان تبادل اطلاعات و آخرین یافته‌های علمی و فناورانه در میان فعالین، پژوهشگران و اساتید صاحب نظر ایران و جهان در حوزه تخصصی نانو پزشکی و نانو ایمنی فراهم شده است.

انتهای پیام

این خبر را در ایران وب سازان مرجع وب و فناوری دنبال کنید

منبع:ایسنا

دکمه بازگشت به بالا