فناوری اطلاعات

ابداع هوش مصنوعی که به همه نرم افزارها اضافه می‌شودبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، این مدل بزرگ هوش مصنوعی که Tongyi Qianwen نامیده می‌شود، پیش‌نویس دعوت نامه‌های اداری و تجاری و.. را آماده کرده، برای انواع سفرها برنامه‌ریزی می‌کند و در مورد انواع آرایش و گریم برای فیلم‌برداری توصیه هایی ارائه می‌کند.

Tongyi Qianwen در ابتدا با DingTalk، اپلیکیشن پیام‌رسانی حرفه‌ای علی‌بابا ادغام می‌شود و می‌توان از آن برای خلاصه کردن یادداشت‌های جلسات، نوشتن ایمیل‌ها و پیش‌نویس پیشنهادهای تجاری استفاده کرد. این ابزار همچنین به Tmall Genie، دستیار صوتی علی بابا اضافه خواهد شد.

دانیل ژانگ، مدیر عامل شرکت علی بابا در یک رویداد پخش زنده در این مورد گفت: این فناوری “تغییرات بزرگی در نحوه تولید، روش کار و زندگی ما ایجاد خواهد کرد. مدل‌های هوش مصنوعی مانند Tongyi Qianwen ابزار بزرگی برای محبوب‌تر کردن هوش مصنوعی در آینده هستند.”

واحد کلود یا ابری قصد دارد تا Tongyi Qianwen را در دسترس مشتریان قرار دهد تا آنها بتوانند مدل‌های زبان بزرگ سفارشی خود را بسازند. ثبت نام برای استفاده از Tongyi Qianwen از روز جمعه آغاز شده است.

این خبر را در ایران وب سازان مرجع وب و فناوری دنبال کنید

منبع:مهر

دکمه بازگشت به بالا