بدون دسته بندی

Aggreko از نقطه عطف 1GW عبور می کند


Aggreko ، ارائه دهنده خدمات سیار ، قدرت مدولار ، کنترل دما و انرژی اعلام کرد که از طریق گاز مشعل برای تأمین پروژه های برق در سراسر جهان ، از 1 GW ظرفیت برق نصب شده پیشی گرفته است. این برای تأمین انرژی هر ساعت یک میلیون خانه انگلیس کافی است.

صنعت انرژی هر ساله میلیاردها فوت مکعب گاز وابسته Associated Petroleum Gas (APG) را طی فرآیندی موسوم به "شعله ور شدن گاز" هدر می دهد ، بدین وسیله گاز آزاد شده در هنگام تولید روغن سوزانده می شود ، انتشار کربن در اتمسفر آزاد می شود و انرژی را هدر می دهد . در غیر این صورت طبق آخرین اطلاعات آژانس بین المللی انرژی (IEA) حجم گازهای شعله ور سالانه معادل تقاضای گاز کل قاره آفریقا است. این منجر به انتشار CO2 سالانه بیشتر از آنچه که هر ساله توسط اسپانیا تولید شده ، می شود.

راه حل های Aggreko به اپراتورهای نفت و گاز اجازه می دهد تا با استفاده از این گاز برای تأمین نیرو در عملیات خود ، صرفه جویی در هزینه های سوخت و کاهش خالص انتشار کربن را انجام دهند. این شرکت در حال حاضر با استفاده از این فن آوری ها به یک گیگاوات از پروژه های ظرفیت برق نصب شده رسیده است که حدود 9.5 میلیون فوت مکعب استاندارد (SCF) در هر مگاوات ساعت APG را تبدیل کرده است ، با یک قرارداد گاز شارژ عمده برای تأمین نیرو در خاورمیانه ، این آستانه

IEA گاز مشتعل شده را "فرصت اقتصادی هدر رفته" خوانده است و با توجه به اینکه شرکتها و کشورهای تولیدکننده نفت به دنبال کاهش انتشار کربن هستند ،باعث گسترش محبوبیت فن آوری های برق شده است. طرح های شعله ور شدن نیرو می توانند به اپراتورها کمک کنند تا از زیان و سایر اقدامات قانونی که کشورهای تولید کننده نفت برای جلوگیری از سوختن گاز انجام می دهند ، جلوگیری کنند ، در حالی که به شرکت های نفتی امکان می دهد به سرعت در مناطقی مستقر شوند که دسترسی به برق می تواند عملیات را به تعویق بیاندازد ، از جمله خاموش کردن – شبکه ها و سایت های از راه دور.
کسب اطلاع از آخرین قیمت ورق استیل در ایران در این وبسایت ببینید.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا
WhatsApp chat