فناوری اطلاعات

یادگیری رمز ثروتمند شدن در دنیای امروز است


—————- رپرتاژ آگهی —————–

زندگی پویا است و تغییر سبک زندگی، فناوری، علم و غیره در واقع در زندگی وجود دارند آنچه امروز می‌ دانید یا در آن برتری دارید، ممکن است فردا بیهوده باشد بنابراین، تنها راه برای تکامل مداوم یادگیری است. بزرگ‌ ترین و موفق‌ ترین شخصیت‌ های دنیا همواره تاکید کرده‌ اند که راز موفقیت، یادگیری مستمر است. تا پایان مقاله همراه ما باشید تا با حوزه ای سودمند بیشتر آشنا شوید.

 

تفاله چغندر همدان
تولید تفاله چغندر همدان با درجه کیفیت عالی در استان های مختلفی از ایران انجام می شود که همدان یکی از همان استانها به شمار می رود.

کاربردهای آن عبارتند از: افزایش کیفیت محصولات دامی مانند شیر و گوشت، عملکرد مثبت بر ضریب تبدیل خوراک خوش طعم و خوش خوراکی.

در نتیجه افزایش اشتهای دام، کمک به بقا و حفظ محیط زیست، تامین انرژی و کلسیم دام و افزایش و تقویت سیستم ایمنی بدن نشخوارکنندگان.

خواص تفاله چغندر هم از جهت مصارف انسانی و هم از جهت مصارف حیوانی جهت افزودن به جیره دام و طیور بسیار بالاست.

 

تفاله چغندر فریمان
عمده خرید تفاله چغندر فریمان عمده نقش قابل توجهی در کاهش هزینه های خوراک دام دارد؛ آیا قیمت تفاله چغندر فریمان مانند خوراکهای دانه ای وارداتی گران قیمت، دچار نوسان شدید می شود؟

آیا تفاله چغندر پاسخگوی نیاز دام در طی روز می باشد؟

همانطور که می دانید مواد مغذی موجود در جیره یعنی دوفاکتور اصلی میزان انرژی و درصد پروتئین در ارتقای کیفیت جیره نقش مهمی را ایفا می کند.

در کیفیت محصولات دامی مانند شیر در دامهای شیرده و گوشت دامهای پرواری تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

خواص و مزایای استفاده از این محصول در تغذیه دام نسبت به قیمت آن بسیار بالا می باشد به همین خاطر دامپروران زیادی به خرید این محصول روی آورده اند.

 


تفاله چغندر کرمانشاه
شایان ذکر است تفاله چغندر کرمانشاه کم آب ارزش غذایی خوبی برای نشخوارکنندگان دارد.

همچنین برای طیور خوک و خرگوش تغذیه می شود تفاله چغندر را می توان به صورت مرطوب فشرده یا سیلو شده نیز تغذیه کرد.

از آنجایی که هزینه خوراک دام بسیار بالاست، دامداران با کمی تأمل می توانند با کیفیت ترین محصولات را با قیمت پایین از تولید کنندگان این محصول خریداری کنند.

زیرا واسطه های زیادی در این بازار وجود دارند که مشغول خرید و فروش این محصولات با قیمت بالا هستند وجود واسطه ها خود سبب افزایش قیمت محصولات می باشد.

شرکت ما با حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با کارخانجات سعی در حل این مشکل کرده و این محصولات را با کمترین قیمت به سراسر کشور ارسال می نماید.

 

 منبع:ایتنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه − 3 =

دکمه بازگشت به بالا