بدون دسته بندی

گسترش خدمات آنلاین برای وکلا


با توجه به گسترش خدمات آنلاین در تمام حوزه های کاری ، صاحبان مشاغل برای بهبود کسب و کار خود اقدام به طراحی وب سایت حرفه ای کرده اند . یکی از مشاغلی که در زمینه ارائه خدمات آنلاین فعالیت می کند ، وکیلان و موسسات حقوقی می باشد.
یکی از دلایلی که باعث می شود تا افراد ار این گونه سایت ها استفاده کنند ، دسترسی راحت به اطلاعات ، کاربردی بودن پنل ارتباط موکل و وکیل ، راحت بودن در پرداخت از طریق درگاه های الکترونیکی و … می باشد. طراحی سایت اختصاصی برای موسسات حقوقی ، دفاتر و پیاده سازی امکانات و نیاز های شما یکی از نیاز های وکلا می باشد . با طراحی سایت موسسه حقوقی می توانید جایگاه خوبی در گوگل و در میان مخاطبان پیدا کنید .
مهم ترین اصل در وب سایت های حقوقی گرفتن ورودی مستقیم از طرف گوگل می باشد. زیرا افراد برای جستجوهای از طریق گوگل اقدام می کنند . به عبارت دیگر افراد مشکلات حقوقی خود را در گوگل سرچ می کنند. این جاست که سایت ها بر اساس رتبه بندی که از طرف موتورهای جستجوی گوگل دریافت می کنند به کاربر نمایش داده می شوند. حال اگر سایت شما در لینک های ابتدایی قرار گرفته باشد ، کاربر روی آن ها کلیک می کنند و اگر سایت دارای محتوای خوبی باشد ، در صورت بروز مشکلات حقوقی از خدمات این سایت استفاده میکند.
یکی ار مهم ترین سوالاتی که وکلا در هنگام سفارش سایت از شرکت طراح سوال می کنند قیمت طراحی سایت وکلا می باشد . عوامل مختلفی روی هزینه طراحی سایت حقوقی تاثیر می گذارد. یکی از این عوامل ، افزودن پنل ارتباط وکیل و موکل می باشد . از عومل تاثیر گذار بعدی می توان به چند زبانه بودن سایت ، نوع قالب استفاده شده در سایت ، نوع یسیتم مدیریت محتوای استفاده شده ، بهینه سازی برای موتورهای جستجو و ….. است . در نتیجه برای طراحی سایت حقوقی حرفه ای باید تمام این عوامل را بررسی و سپس برای طراحی و سفارش آن اقدام کنیم.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا