فناوری اطلاعات

کنفرانس مهندسی برق با سخنرانی مدیرعامل ایرانسل پایان یافتبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ایرانسل، این کنفرانس، امسال نیز همچون دوره گذشته، با مشارکت و حضور ایرانسل به عنوان حامی اصلی، برگزار شده و ایرانسل در این کنفرانس به انتقال تجربیات خود درباره پیشتازی در ه‌هایی همچون راه‌اندازی ۵G پرداخت.

این کنفرانس در محورهای الکترونیک، قدرت، کنترل، صنعت ، کامپیوتر، و مسی پزشکی، توسط انجمن علوم ایران و دبیرخانه دائمی کنفرانس در دانشگاه امیرکبیر، برگزار شده است. دکتر بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل، در اختتامیه این کنفرانس سخنرانی کرد.

ایرانسل، اولین و بزرگترین دیجیتال ایران و نخستین ارائه‌دهنده ۵G در ایران، با هدف شناسایی و تشویق ایده‌های نوآورانه در صنعت برق و ، بحث و تبادل نظر و انتقال تجربه در زمینه ارائه خدمات مبتنی بر فناوری‌های نوین تلفن‌همراه مانند خدمات ۵G، ارائه خدمات زندگی هوشمند مبتنی بر فناوری اشیا، تجربه‌های راه‌اندازی مرکز ایرانسل و فعالیت در زمینه نوآوری، تحقیق و توسعه و و نیز ارائه مزیت‌ها و توانمندی‌های خود برای جذب فارغ‌التحصیلان نخبه دانشگاهی، در این کنفرانس حضور دارد.

ایرانسل با تمرکز بر مدیریت زیست‌بوم دیجیتال خود و سرمایه‌گذاری بر روی نسل پنجم، هوش مصنوعی، اَبَرداده و رایانش ابری، در تلاش است با کمک به سازمان‌ها و شرکت‌ها در صنایع مختلف و خلق ارزش واقعی در اقتصاد دیجیتال، بازیگری تأثیرگذار در تحول دیجیتال برای پیشرفت کشور باشد.

در این کنفرانس که با هدف گسترش دانش فنی در گرایش‌های مختلف مهندسی برق، از طریق ایجاد محیطی برای تبادل نظر علمی و تخصصی، ارائه آخرین یافته‌های تحقیقاتی و همچنین تشویق پژوهشگران برنامه‌ریزی شده ‌است، برگزاری برنامه‌های جنبی شامل میزگرد تخصصی و کارگاه‌های آموزشی نیز برنامه‌ریزی شده است.

همچنین پنل تخصصی کنفرانس مهندسی برق، با حضور دکتر حسن بولوردی معاون فنی و مهندسی ایرانسل، برگزار شد.

اطلاعات بیشتر دربارۀ سی‌امین کنفرانس مهندسی برق ایران، در وب‌سایت این کنفرانس به نشانی iceeconf.ir در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − یازده =

دکمه بازگشت به بالا