بدون دسته بندی

کارخانه فولاد ایتالیا متهم به هزاران مرگ مربوط به انتشار سموم شد


یک سایت فولادی در جنوب ایتالیا که توسط شرکت مبارز Irva اداره می شود ، متهم شده است که باعث ایجاد هزاران مرگ مرتبط با انتشار مواد سمی شده است.

ساکنان منطقه شکایت دارند که آلودگی هوا باعث از بین رفتن بسیاری از افراد مسن و کودکان می شود.
محله Tamburi در مرکز یک پرونده حقوقی بزرگ قرار دارد. کارشناسانی که دادستان ها به آنها استناد کرده اند گفته اند که حدود 7 هزار و 500 نفر طی هفت سال در این منطقه بر اثر بیماری های مرتبط با انتشار سم کشته شده اند.
ساکنان اینجا بخصوص در به اصطلاح "روزهای باد" تحت قانون منع رفت و آمد زندگی می کنند. این زمانی است که باد خیلی شدید است و خطر انتشار گازهای گلخانه ای از کارخانه بیشتر است.
در این روزها مدارس نیز زودتر تعطیل می شوند.
محله Tamburi فقط چند متر با کارخانه فاصله دارد. در اینجا ، سرطان در بین کودکان 50 درصد بیشتر از سایر مناطق کشور است.
آیا کاری برای حل بحران انجام می شود؟

ژانویه گذشته ، دادگاه حقوق بشر اروپا ایتالیا را به دلیل کوتاهی در محافظت از شهروندانش محکوم کرد.
به دنبال پیشنهاد شکست خورده توسط غول فولاد ArcelorMittal ، این مورد دوباره مورد بررسی قرار گرفته است.این شرکت یک بار پیشنهاداتی را در رابطه با اصلاح شرایط شرکت عنوان کرده بود. ولی پس از اینکه به نتیجه ای نرسید این غول فولاد اروپا تصمیم به خروج از لیست مشتریان این شرکت ایتالیایی گرفت.
خارج شدن ArcelorMittal از خرید شرکت فولاد ایتالیایی که در تلاش است ، مسئله آلودگی محیط زیست را به طور معلق در آورد یک مساله بسیار مهم در آینده این شرکت است. آنها به این شرکت ایتالیایی فرصت داده اند تا در زمان مشخص تعیین شده مشکلات گازهای گلخانه ای را حل کند.

به گروه یک دوره مصونیت قانونی داده شد تا کارخانه را به استانداردهای زیست محیطی برساند.
برای مطالعه آخرین اخبار مربوط به استیل در دنیا می توانید با ما همراه باشید همچنین برای اطلاع از آخرین قیمت ورق استیل در ایران می توانید از این وبسایت بازدید بفرمائید.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
WhatsApp chat