Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/iraorg/domains/iranwebsazan.org/public_html/webhosting/plugins/revslider1/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/iraorg/domains/iranwebsazan.org/public_html/webhosting/plugins/revslider1/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/iraorg/domains/iranwebsazan.org/public_html/webhosting/plugins/revslider1/includes/output.class.php on line 3706
کائنات چه کسانی هستند ؟ رسیدن به رویاها با قانون جذب | طراحی سایت خبری
تماس با ما: 02166057992 چت آنلاین   ورود

کائنات چه کسانی هستند ؟ رسیدن به رویاها با قانون جذب


در این پست از سایت مدیر افکار قصد داریم به شما آموزش بدهیم که کائنات چیست یا کائنات چه کسانی هستند و باید چه کارهایی انجام بدهیم که کائنات ما را به خواسته و اهدافی که داریم برسانند .اگر خواسته و هدفی دارید توصیه می کنم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید , برای رسیدن به خواسته ها از طریق کائنات باید روش درخواست به کائنات را درست انجام دهید تا بتوانید به هر خواسته و هدفی که دارید برسید .
کائنات چه کسانی هستند ؟ [راز رسیدن به آرزوها]
کائنات چه کسانی هستند ؟ رسیدن به رویاها با قانون جذب
کائنات به تمام موجودات زنده و غیرزنده در جهان هستی گفته می شود , هر چیزی که در اطراف ما وجود دارد جز کائنات حساب می شوند , کل ستارگان و کهکشان , ماه , خورشید , درختان , گیاهان , جانوران , اجزای بدن شما , ماشین و گوشی همراهتان و… کائنات گفته می شود.
کائنات دارای روح میباشند و صدایتان را می‌شنوند . کائنات قدرت این را دارند که شما را به تمام خواسته ها و هدف هایتان برسانند .برای رسیدن به اهدافی که دارید باید راه درخواست از کائنات را بدانید تا شما را به آنچه که میخواهید برسانند .پیشنهاد میکنیم از این مطلب دیدن کنید : چگونه از کائنات درخواست کنیم خداوند جهان را پوریا فریده که هر انسان قدرت رسیدن به خواسته و اهدافش را داشته باشد . انسان با قدرت ذهن خود می تواند به کائنات درخواست هدف و خواسته ای را که دارد بدهد .کل کائنات از انرژی ساخته شده است و ذهن و افکار ما در حال فرستادن انرژی و ارتعاش به کائنات می باشد .ذهن هر انسان در حال فرستادن انرژی و ارتعاش به کائنات می باشد و کائنات هم با توجه به انرژی و ارتعاشی را که از افکارتان دریافت می کند پاسختان را میدهند .تمام چیزهای اطراف ما از انرژی ساخته شده است و با توجه به این قانون که انرژی های یکسان همدیگر را جذب می کنند می‌توانید به خواسته به هدفی که دارید برسید .تنها راه رسیدن به خواسته و اهدافی که دارید این است که با آن خواسته هم انرژی و یا هم ارتعاش بشوید . تا زمانی که با خواسته هایتان هم ارتعاش نباشید هرگز به آن هدفی که دارید نمی رسید .چگونه از راه کائنات به رویاهایمان برسیم ؟
شما باید در ابتدا از لحاظ ذهنی به خواسته ای که دارید هم ارتعاش شوید و بعد از آن کائنات آن خواسته را به ساده ترین شکل ممکن برایتان فراهم می‌کنند .
کائنات این توانایی و قدرت اینکه شما را به آرزوها و رویاهایتان برسانند را دارند اما خیلی از ما جلوی این کار را میگیریم و نمی گذاریم که کائنات ما را به خواسته هایمان برسانند . بگذارید به سرا واضح تر برایتان روشن کنم .ذهن شما از سلول های نورونی تشکیل شده است که این سلول های نورونی در حال تولید فرکانس در جهت خواسته و نا خواسته هایتان می باشد.افکار شما به دو دسته تقسیم می شود :
۱_ افکار منفی
۲_ افکار مثبت
افکار منفی شمارا از هدف و خواسته ای که دارید دور می کند و افکار مثبت شما را به هدفتان نزدیک تر می کند در کل افکار منفی شما در جهت نا خواسته هایتان و افکار مثبت شما در جهت خواسته هایتان می باشد .ارتعاش و افکاری منفی :
همانطور که گفتیم ذهن و افکار ما در حال فرستادن ارتعاش و انرژی به کائنات است , و کائنات با توجه به افکار ما جوابمان را میدهند .
برای کائنات اصلاً افکار منفی و مثبت مهم نیست یعنی همان ارتعاشی را که دریافت می کنند پاسخش را به شما می‌دهند , به عنوان مثال :اگر وضع مالی مناسبی ندارید و هی به بی پولی و نداشتن پول فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش اینکه پول نیست به کائنات هستید و کائنات با دریافت این ارتعاش بی پولی بیشتری را وارد زندگیتان خواهند کرد .ارتعاش و افکار مثبت :
برای رسیدن به خواسته و هدفتان باید بتوانید کنترل افکارتان را در دست بگیرید , برای این کار باید تمرین کنید تا بتوانید ارتعاش ذهنتان را مثبت کنید .
رمز کائنات برای رسیدن به خواسته و هدفی که دارید ارسال ارتعاش مثبت به کائنات در جهت خواسته و اهدافتان است .راه های ارسال ارتعاش و انرژی مثبت به کائنات :
همانطور که گفتیم راههای زیادی در جهت فرستادن ارتعاش مثبت به کائنات وجود دارد که ما در این بخش موثرترین و مهمترین آنها را به شما گفتیم .
1_بیان واضح اهداف و خواسته هایتان :
اهداف و خواسته هایتان را واضح بیان کنید , اهدافتان را واضح مشخص کنید . باید بدانید که هدفی که دارید چیست و چه چیزی است , درخواستتان را به صورت کامل و واضح مشخص کنید همین مشخص کردن هدف تان یکی از راه های ارسال ارتعاش مثبت به کائنات است.
2_بر روی اهداف و رویاهایتان تمرکز کنید :
باید بر روی هدف و خواسته هایتان تمرکز کنید , هرچه این تمرکزتان بیشتر باشد ارتعاش قوی تری به کائنات می دهید .
آن چیزی را که میخواهید داشته باشید درون ذهنتان بیاورید و تصویر سازی کنید . خواسته و اهدافتان را درون ذهنتان احساس کنید , تصور کنید که اگر آن خواسته را داشتید چه کاری می کردید . به خواسته ها به اهدافتان با دید مثبت فکر کنید .3_افکارتان را مثبت کنید :
ذهن شما به اینکه ارتعاش افکار منفی به کائنات ارسال کند عادت کرده است و شما باید از این افکار منفی جلوگیری کنید . ذهن خود را از افکار منفی خالی کنید . روشهای زیادی در جهت پاکسازی ذهن وجود دارد که با تمرین کردند می‌توانید افکارتان را درست کنید .
4_نگران رویا و خواسته هایتان نباشید :
به هیچ عنوان نباید نگران خواسته و اهدافتان باشید , نگرانی یک ارتعاش منفی به سمت کائنات می باشد . خیلی از افراد فکر می کنند که درخواستشان را درست به کائنات ارسال نکرده اند و پیامشان نرسیده است چون نتیجه نگرفته اند .
به این نکته توجه کنید که برای کائنات زمان مهم نیست و آن ها چیزی به نام زمان ندارند , چیزی که برای شما ۱۰ سال زمان بر باشد ممکن است برای کائنات در عرض یک چشم به هم زدن طول بکشد. اصلا چشم انتظار خواسته و هدفتان نباشید و مطمئن باشید به آن هدفی که دارید می‌رسید .5_آرزو و خواسته هایتان را احساس کنید :
یکی از مهمترین مراحل قانون جذب احساس کردن خواسته ها و هدف هایتان می باشد . هرچه هدفتان را بیشتر احساس کنید ارتعاش بشدت قوی تری به کائنات ارسال خواهید کرد.
خواسته و هدفی که دارید را در زندگی خود احساس کنید, احساس کردن خواسته این پیام را به کائنات می دهد که این خواسته را به شما بدهند و کائنات جواب این ارتعاشات را به شما می‌دهند .6_تمرین و تمرین کنید :
برای رسیدن به خواسته ها و اهدافی که دارید توصیه می کنم همیشه تمرین کنید , تمرین کردن را جزء برنامه روزانه خود قرار بدهید .
حداقل روزی ۴۵ دقیقه برای ذهن خود زمان بگذارید , ما در بخش اعضای ویژه یک سری تمرین به شدت قوی در جهت رسیدن به خواسته ها , پول و ثروت و … قرار داده ایم که با ثبت نام در این بخش می‌توانید به این تمارین دسترسی داشته باشیدhttps://www.janblaghy.ir/what-is-the…-to-our-goals/


برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نظرات شما

WhatsApp chat