بدون دسته بندی

چگونه اپلیکیشن مانند دیجی کالا داشته باشیم؟


همانطور که میدانید دیجی کالا نام یک برند فروشگاهی معروف است که چند سالیست به محبوبیت رسیده است. دیجی کالا به دلیل داشتن یک سایت و اپلیکیشن قدرتمند و همچنین داشتن قابلیت های فراوان تبدیل به برند پرطرفدار در ذهن مردم شده است. از مزایای خوب این اپلیکیشن میتوان به دسته بندی های مختلف هر کالا، امکان جستجوی سریع و آسان، ارائه تخفیفات و پیشنهادات ویژه، ظاهر دلپسند، ارسال سریع محصول، امکان بازگشت کالا در صورت نارضایتی، پرداخت نقد و اقساط و.. میباشد.
علاوه بر دیجی کالا اپلیکیشن های زیادی وجود دارند که مانند دیجی کالا از ویژگی های مثبتی برخورداند. با طراحی اپ مشابه دیجی کالا میتوانید تجارت خود را به صورت آنلاین شروع کرده و به سود قابل توجهی دست یابید. برای طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا نیاز به تجزیه و تحلیل رقبا دارید. همچنین با در نظر گرفتن مخاطبان هدف میتوانید موفقیت خود را در ساخت اپلیکیشن موبایل تثبیت کنید.
امروزه با افزایش استفاده کنندگان از تلفن های همراه و همچنین دسترسی آسان به اینترنت، اپلیکیشن ها از محبوبیت بیشتری نسبت به گذشته برخوردار شده است. امروزه هر کسب و کاری نیاز به طراحی اپلیکیشن موبایل برای تجارت خود دارد. با طراحی اپ میتوانید مخاطبان بیشتری را جذب کنید. امروزه مخاطبان علاقه زیادی به خرید آنلاین دارند. زیرا از دردسرهای خرید حضوری راحت هستند. دیگر مردم برای خرید وسایل منزل یا وسایل خوراکی به صورت حضوری به مغازه و پاساژها مراجعه نمیکنند. بلکه با نصب اپلیکیشن های فروشگاهی میتوانید هر نوع اقلامی که میخواهند در اپلیکیشن ها پیدا کنند.
خرید وسایل برقی، وسایل چوبی، فرش، لوستر، پوشاک، خودرو، ملک و هر نوع وسایل دیگر از نمونه هایی است که میتوان در اپلیکیشن های فروشگاهی مانند دیجی کالا خرید. با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی میتوانید هر نوع اقلامی که میخواهید بفروشید. با تبلیغات مناسب و همچنین رابط کاربری خوب و توجه به نیاز مشتری میتوانید از محبوبیتی مانند دیجی کالا برخوردار شوید.
قیمت طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا از دیگر مواردی است که باید به آن توجه ویژه کرد. قیمت طراحی اپلیکیشن باید متناسب با کیفیت ارائه شده به مشتری باشد. وجود قیمت های پایین بدلیل استفاده از اپلیکیشن های آماده بدون کد نویسی است که این نوع اپلیکیشن ها دارای امکانات محدودی هستند و اگر نیاز به اصلاح و توسعه داشته باشید نمیتوان دیگر از اپلیکیشن استفاده کرد. برای ساخت اپلیکیشن به نیاز مشتری توجه کنید تا با توجه به نیاز جامعه و مردم بتوانید اپلیکیشنی طراحی کنید که مردم از آن استقبال زیادی کنند و توسط آن بتوانند به اکثر نیازهای خود پاسخ دهند.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا