تماس با ما: 02166057992 چت آنلاین   ورود

چگونه اپلیکیشنی مانند اسنپ فود طراحی کنیم؟


همه با نام های معروفی همچون اسنپ فود، چیلیوری، ریحون یا چنگال آشنا هستند. این اپلیکیشن ها نمونه هایی از اپلیکیشن سفارش غذا است که در چند سال اخیر بسیار محبوب شده اند. به طور کلی طراحی اپ ، یکی از حوزه های خوب و درامد زا برای همه کسب و کارها محسوب میشود. زیرا اپلیکیشن های موبایل باعث ساده سازی زندگی مردم شده اند. مردم هم خیلی به این تغییر و تحول روی خوش نشان داده اند!
کارهایی که در گذشته تنها به صورت حضوری انجام میشد امروزه اصلا نیازی به مراجعه به شرکت یا دفتر مربوطه ندارند و همه کارها با چند کلیک قابل انجام است. اپلیکیشنی مانند اسنپ فود که امروزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد یکی از اپلیکیشن های درامد زا برای صاحبین این حوزه محسوب میشود. با ساخت اپلیکیشن شبیه اسنپ فود میتوانید از امکانات زیاد طراحی اپلیکیشن بهره مند شوید. برای مثال میتوانید از مشتریان سفارش غذا به صورت آنلاین بگیرید، سفارش آنها را با پیک به آنها تحویل دهید، راس ساعت خاصی سفارش مشتری را تحویل دهید، می‌توانید پرداخت مشتری را به صورت نقد یا آنلاین انجام دهید، پشتیبانی آنلاین داشته باشید و بسیاری از مزایای دیگر.
اگر صاحب رستوران هستید میتوانید طراحی اپلیکیشن مخصوص رستوران خود را انجام دهید. اما با طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود میتوانید رستوران های زیادی را در اپلیکیشن ثبت کنید و به ازای ثبت هر رستوران مبلغی دریافت کنید.
برای اینک اپلیکیشنی که طراحی میکنید با موفقیت روبرو شودباید سعی کنید خصوصیاتی داشته باشید که مشتریان را بسیار جذب کند. برای اینکار میتوانید از مشاورین باتجربه در این زمینه استفاده کنید. یا زمان بگذارید و درباره رقبایتان تحقیق کنید. اپلیکیشن های آنها را به دقت بررسی کنید و ببینید در کدام قسمت ها ایراد دارند. با رفع ایرادات میتوانید اپلیکیشن کامل تری را بسازید و در کشور یک باشید. هرچه اپلیکیشن کامل تر باشد زودتر با موفقیت روبرو میشود. ساخت اپلیکیشن میتواند برند شما را در ذهن ها نگه دارد، مشتریان زیادی را برای شما به همراه داشته باشد و در نتیجه باعث کسب درامد زیاد برای شما شود. برای آگاهی از قیمت طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود با مشاورین باتجربه و کاربلد مشورت کنید.


برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نظرات شما

WhatsApp chat