تماس با ما: 02166057992 چت آنلاین   ورود

چه تفاوتی میان نرم افزار های تحت وب و نرم افزار های ابری وجود دارد؟


نرم افزار تحت وب نرم افزاری است که با تکنولوژی وب و روی سرور با استفاده از مرورگر قابل استفاده باشد تحت وب گویند . نرم افزار های ابری نیز مانند تحت وب هستند و ولی با روش متفاوت تری ارائه می شوند. از نظر ساختاری تفاوتی با نرم افزار تحت وب ندارند اما کاربر برای عضویت در سایت در کمتر از دو دقیقه می تواند نرم افزار خود را تهیه و استقرار نماید.
این روش کلیه فرایند خرید هاست و دامنه نگهداری و توسعه را توسط شرکت ارائه دهنده خدمات دریافت میکند و مشتری به صورت اجاره ای و در مدت محدودی با توجه به تعرفه ای که به صورت ماهانه یا سالانه پرداخت میشود از سرویس ابری استفاده میکند. پس درواقع تفاوتی در تکنولوژی و نحوه پیاده سازی این دو وجود ندارد. از نرم افزار های حسابداری تحت وب می توان به نرم افزار حسابداری تولیدی اشاره کرد. این نرم افزار در بسیاری از کار های خدماتی و تولیدی نقش مهمی ایفا کرده و باعث نظم و یکپارچه سازی سیستم مالی و حسابداری شرکت و یا کسب و کار شماست.

کاربرد نرم افزار های حسابداری تحت وب چیست ؟
نرم افزار های تحت وب نوع خاصی از نرم افزار های client و سرور هستند و روش طراحی و توسعه بالاتری نسبت به نرم افزار های ویندوزی دارند و با استفاده از مرور گرهای گوگل کروم و … می توان به آن ها دسترسی داشت. یکی دیگر پارامتر های مهم در نرم افزار های تحت وب سرعت دسترسی به آن هاست. برای دسترسی به آن ها می توان از بسیاری از وسائل الکترونیکی مانند موبایل ، تبلت ، لپتاپ و .. استفاده کرد . این نرم افزار ها از طراحی و تنوع بیشتری برخوردار هستند و از دیگر نکات مهم می توان به این نکته اشاره کرد که از یک پایگاه داده برای همه کاربران استفاده می شود که موجب جلوگیری از پراکندگی و تکرار اطلاعات خواهد شد.

نرم افزار های حسابداری تحت وب از این ویژگی ها برخوردار هستند و سرعت بالایی دارند و براحتی و هر زمانی و در هر مکانی می توان به نرم افزار حسابداری دسترسی داشت. بطور کلی نرم افزار های حسابداری باعث نظم و یکپارچگی سیستم مالی حسابداری و مالی شرکت یا سازمان شما خواهند شد و باعث توسعه کسب و کار شما خواهد شد و کمک بزرگی به حسابدران می باشند. نرم افزار های حسابداری بدلیل ویژگی هایی که دارند بسیار پر طرفدار تر از قبل دشه اند و براحتی و بدون نیاز به دانش حسابداری می توان از آن ها استفاده نمود.
همچینین اگر خرید و فروش آنلاین انجام می دهدی و یا دارای فروشگاه اینترنتی می باشید و برای امور حسابداری خود به مشکل خوردید می توانید نرم افزار ویژه ای سفارش دهید تا کلیه امور حسابداری خود را با دقت و سرعت بیشتری انجام دهید. یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی می باید از امنیت بالایی برخوردار باشد و بدون اجازه صاحب آن کسب و کار و یا مدیر اشخاص دیگری نتوانند به آن ورود پیدا کنند. این نرم افزار از خطر حذف شدن باید در امان باشد . بطور کلی حسابداری یکی از ارکان مهم هر شرکت یا سازمانی می باشد که باید مورد توجه واقع شود. در حال حاضر تجارت های مختلفی در دنیا وجود دارد و روش های مختلفی برای انجام امور حسابداری وجود دارد. نرم افزارهای حسابداری تحت وب به شما کمک می کند تا مستقل از زمان و مکان به حساب های خود دسترسی داشته باشید و کارهای خود را با سرعت بیشتر و دردسر کمتر انجام دهید.
با بسته نرم افزار حسابداری پیمانکاری می توانید حساب های تفصیلی شناور را در چهار سطح مدیریت کنید. حسابداری پیمانکاری به دو روش کار تکمیل شده و روش درصد پیشرفت کار (برای پیمان های بلند مدت) انجام می شود. همچنین براحتی می توانید از حساب های دریافتنی و سپرده حسن انجام کار بهای تمام شده کالاهای در جریان ساخت حساب های پرداختنی پروژه های مختلف و … را در سطوح مختلف گزارش تهیه نمایید.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نظرات شما

WhatsApp chat