تماس با ما: 02166057992 چت آنلاین   ورود

چه بخش هایی هنگام طراحی سایت مهم ترند؟


می توان گفت بعد از دعوت به اقدام، عنوان، زیر عنوان و … بخش های مهم دیگری هستند که باعث افزایش تبدیل وب سایت شما می شوند. تبدیل به معنی تغییر کاربران از بازدید کننده به خریدار است. شما برای اینکه بتوانید نرخ تبدیل خود را افزایش دهید به جز راه هایی که در بالا ذکر شد نیاز بخش های دیگری دارید که می تواند در کنار موارد اصلی به شما کمک کند. در ادامه به بررسی 6 مورد از این موارد ثانویه خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.
1. پیمایش
طراحی و محتوای موجود در پیمایش صفحه اصلی شما می تواند تفاوت بین تبدیل وب سایت و گزاف گویی باشد. برای کاهش نرخ گزاف گویی ، از صفحه اصلی به بازدیدکنندگان خود یک مسیر روشن به سایت خود بدهید. منوی پیمایش را در بالای صفحه قرار دهید.
هیچ کس وب سایت شما را بهتر از کسانی که به طراحی آن کمک کرده اند نمی داند ، بنابراین حتماً آزمایشات رفتار کاربر را انجام دهید تا مطمئن شوید ساده و بصری است که بازدیدکنندگان می توانند آنچه را که در سایت شما می خواهند پیدا کنند. اگر می توانید یک جعبه جستجو قرار دهید. این موضوع برای شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی یکی از مواردی است که هنگام طراحی رعایت می کنند.

2. پیشنهاد مطلب
برای تولید بازده بیشتر از صفحه اصلی خود ، از یک پیشنهاد محتوای بسیار عالی مانند مقاله ، کتاب الکترونیکی یا راهنما استفاده کنید. افرادی که ممکن است آماده خرید نباشند ترجیح می دهند پیشنهادی را بارگیری کنند که به آنها اطلاعات بیشتری در مورد موضوعی که به آن علاقه مند هستند ارائه دهد.

3. دعوت به اقدام ثانویه
CTA های ثانویه را در صفحه اصلی خود بگنجانید تا فرصت های اضافی تبدیل را برای افراد احتمالی که به هدف اصلی شما علاقه ندارند ، ارائه دهد. به آنها مانند طرح احتمالی فکر کنید: آنها مسیر دیگری را برای بازدیدکنندگانی ارائه می دهند که هنوز آماده نیستند به همان اندازه که شما می خواهید با تعهد بالا باشید. به شما پیشنهاد میکنم حتما به صفحه طراحی سایت گیلان مراجعه کنید.

4. ویژگی ها
علاوه بر مزایا ، برخی از ویژگی های اصلی خود را ذکر کنید. این موضوع باعث می شود مردم بیشتر از آنچه توسط محصولات و خدمات شما ارائه می شود ، آن محصولات را درک کنند.

5. منابع
باز هم ، بیشتر بازدیدکنندگان وب سایت شما هنوز آماده خرید نیستند. برای افرادی که به دنبال اطلاعات بیشتر هستند ، پیوندی به یک مرکز منابع ارائه دهید تا بتوانند اطلاعات مربوطه را مرور کنند. این نه تنها آنها را برای مدت طولانی تری در صفحه وب خود نگه می دارد ، بلکه به شما کمک می کند اعتبار خود را در صنعت خود ثابت کنید.

6. شاخص های موفقیت
علاوه بر داستان های موفقیت مشتری ، هر دو جایزه و افتخار می تواند به شما کمک کند تا اولین کاربران را به خوبی تحریک کنید. آیا شرکت شما یک رستوران با تحسین منتقدان است؟ آیا به عنوان بهترین برنامه جدید امسال انتخاب شدید؟ به بازدیدکنندگان صفحه اصلی خود از دستاوردهای خود اطلاع دهید. مانند مدرک اجتماعی ، اعتبار بیشتری به کسب و کار شما به کسانی می دهد که شما را نمی شناسند.
منبع: medium.com

بهینه سازی برای موبایل را فراموش نکنید
چه در حال ویرایش صفحه اصلی خود باشید و چه در طراحی کامل آن ، مطمئن شوید که برای موبایل کاملاً بهینه شده است. وب سایت های سازگار با موبایل به لطف تغییر الگوریتم گوگل در آوریل 2015 نه تنها از نظر سئو بهتر هستند ، بلکه برای تعداد بیشتری از افرادی که در اینترنت از طریق دستگاه های تلفن همراه خود در حال مرور وب هستند تجربه کاربری بهتری را ایجاد می کنند.
ایجاد صفحه اصلی برای تلفن همراه مناسب شامل بهینه سازی عناوین ، عنوان های فرعی و کپی متن اصلی ، دعوت به اقدام ، تصاویر و موارد دیگر است. در اینجا چند نکته برای بهینه سازی تلفن همراه برای شروع کار آورده شده است.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نظرات شما

WhatsApp chat