بدون دسته بندی

چرا گوشواره های نامتقارن جایگاه خاصی در بین جوانان پیدا کرده اند؟


جواهرات نامتقارن: تنوع و تفاوت در جواهرات دنیای امروزی

آیا تقارن در زندگی همیشه اهمیت و ارزش دارد؟ شاید با نگاه به اطرافمان، طبیعت و حتی بدن خود بگوییم:بله. اما انسان امروزی به دنبال تنوع، تفاوت و تازگی است. شاید ایجاد عدم تقارن در برخی از جنبه های زندگی خالی از لطف نباشد.
این مساله در زمینه های جواهرسازی مدرن، مد و پوشاک، معماری و اکسسوری های منازل و شخصی باعث زیبایی های خیره کننده و منحصر به فرد شده است.
برای اینکه امروزه با دنیا پیش بروید و به روز باشید، بایستی عامل ریسک و جسارت و عدم تقارن را در انتخابهای خود دخالت دهید.
در عرصه جواهرسازی،

گوشواره

ها بیشتر از دیگر جواهرات دستخوش مساله عدم تقارن شده اند. امروزه

گوشواره نامتقارن

یا گوشواره های کوتاه بلند محبوبیت زیادی میان سلبریتی ها و افراد معروف و هنرمندان و نیز جوانان به دست آورده اند.
گوشواره نقره نامتقارن موشی و پنیر E806300,000 تومانگوشواره نقره نامتقارن ماهی و خرچنگ E799300,000 تومانگوشواره نقره نامتقارن ماه و ابر E802220,000 تومان
پس اگر دوست دارید همرنگ با افراد معروف دنیا پیش بروید این گوشواره ها را فراموش نکنید. گوشواره های نامتقارن در انواع و مدلهای مختلف ساخته می شوند. دو تکه متفاوت که از لحاظی دیگر مشابه بوده و به هم ربط دارند. و در واقع در کنار هم مکمل یکدیگر هستند.یکی از این مدلها گوشواره های نامتقارن کوتاه با طرحهای بامزه و دوست داشتنی هستند. اشکال حیوانات بامزه، گل، عناصر طبیعت که با میناکاری رنگهای شاد، حال و هوای جوانانه و دخترانه دارند. و موجب احساس تازگی و بیدار شدن کودک دورن در فرد می شوند.
با توجه به علاقه جوانان به این نوع جواهرات، فروشگاه دکوریکور در مجموعه جواهرات جدید خود، این نوع گوشواره و دستبند و چوکر ست آنها را جای داده است. تعدادی از این محصولات را در زیر مشاهده می نمایید.
گوشواره نقره نامتقارن خرگوش کوچولو و هویج E805220,000 تومانگوشواره نقره نامتقارن پروانه سبز E7701,250,000 تومان

گوشواره نقره نامتقارن لب و توت فرنگی E803 220,000 تومان

جهت مشاهده تمام جواهرات نامتقارن در فروشگاه دکوریکور روی کلمه نامتقارن کلیک کنید.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا