بدون دسته بندی

چرا ورق استیل دانه گندمی بخریم ؟


انواع متنوعی از سطوح پایانی در محصولات فولاد ضد زنگ موجود است. از روکش های تزئینی جهت زیبا سازی ورق استیل که کاملاً با دید معمار ،طراح جهت استفاده در سطوح کاربردی و تزئینی مانند آسانسور و سایر فضاهای داخلی مطابقت دارد.
الگو سازی از فولاد ضد زنگ منجر به ترکیبی پیشرفته(در سطوح مختلف مانند ورق استیل دکوراتیو) از طراحی و عملکرد می شود. شرکت های سازنده ورق استیل با ارائه طیف گسترده ای از سطوح پایانی طرح دار ، ساده و هر الگو می توانند خواص مختلف انعکاس (نسخه های Star ، Matt و Supermatt) را بر روی ورق پیاده سازی کنند. الگوهای فردی نیز می تواند با توجه به نیازهای خاص توسعه یابد. برای بهبود شکل پذیری ، پس از برجسته سازی از آنیل بازیابی استفاده می شود و به دلیل تسطیح کشش ، می توان به بهترین حالت صافی دست یافت.
Deco Linen محبوب ترین سطح پایانی برای مشتریان اتوکمپو است ، الگویی درجه یک و بی انتها با رفتار بازتاب زیبا. نسخه با زاویه جهت کمتر و یکنواخت تری ایجاد کردیم: Deco Linen بدون Slubs. هر دو نوع Deco Linen در یک نسخه کوچک برای ظاهر ظریف و متراکم در دسترس هستند. از طرف دیگر ، نخ کتان برجسته تری دارد که آن را به الگویی با ضریب شناسایی بالا تبدیل می کند. جدیدترین پیشرفت ما کتانی Deco Vertical است. نخ کتان 90 درجه کج می شود تا عمودی را افزایش دهد و جریان الگویی صاف ایجاد کند.

برنامه های کاربردی نمونه ورق استیل دانه گندمی(ورق استیل طرحدار)
آسانسور ، پله برقی ، میز کار ، نمای بیرونی ، معماری داخلی ، سطوح ضد لغزش ، تجهیزات استخر ، روکش ها ، نما ، ویترین های یخچال دار و همچنین محفظه ضد خش برای ماشین های مختلف.
درجه های موجود با سطح دانه گندمی (شرکت اتوکمپو)

Core 304/4301، Core 304L / 4307، Core 441/4509، Supra 316/4401، Supra 316L / 4404، Moda 430/4016، Forta DX 2205. سایر درجه ها در صورت درخواست در دسترس هستند.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا