فناوری اطلاعات

چاپ تیشرت تبلیغاتی – ایسنا


تجربه ثابت کرده که خرید تیشرت تبلیغاتی با عجله و بدون برنامه‌ریزی از قبل یا عدم شناخت کافی از آنچه که قرار است بخریم یا خرید از واسطه‌ها سبب می‌شود نتوانیم انتخاب درستی داشته باشیم و خرید مقرون به صرفه‌ای کنیم. حال اگر این خرید از نوع تیشرت باشد و قرار هم باشد که جنبه تبلیغاتی پیدا کند که دیگر کار سخت‌تر هم می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت گیفتو، اصولاً لباس تبلیغاتی که اینجا منظور ما تیشرت تبلیغاتی است هدیه تبلیغاتی محبوبی به شمار می‌آید که این روزها بیشتر از گذشته مورد توجه کسب و کارها قرار گرفته و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی کاربردی به مخاطبان اهداء می‌شود؛ همچنین چون تیشرت تبلیغاتی بخشی از پوشش ظاهری می‌شود، لزوم توجه به فاکتورهای زیبایی‌شناسی و طرح و جنس آن که دارای صرفه اقتصادی و تبلیغاتی هم باشد اهمیت یافته و به سفارش هوشمندانه آن تأکید می‌ورزد.

گلدوزی تیشرت تبلیغاتی

گلدوزی تیشرت یکی از روش‌های محبوب و باکیفیت چاپ طرح و لوگوی تبلیغاتی روی تیشرت است که اتفاقاً این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته و از آن استفاده گسترده‌ای هم می‌شود. روش چاپ آن هم بدون استفاده از جوهر رنگ است و در واقع با استفاده از ماشین‌های دوخت اتوماتیک و انواع نخ، کار چاپ به صورت دوخت انجام می‌شود. بدین گونه که ابتدا طرح و نقش مورد نظر به صورت کلیشه تهیه می‌شود و سپس بر اساس رنگ‌بندی آن از نخ‌های همرنگ با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک گلدوزی، به طور مستقیم طرح و نقش روی تیشرت گلدوزی می‌شود. در این روش به جهت اینکه طرح و نقش به صورت برجسته با نخ دوخته و طراحی می‌شود لذا کیفیت بسیار بالایی دارد و از عمر طولانی برخوردار است.

  • چاپ تیشرت سابلیمیشن

چاپ تیشرت به روش سابلیمیشن که می‌توان از آن به عنوان یکی از باکیفیت‌ترین روش‌های چاپ تیشرت نیز یاد کرد، با استفاده از یک پرینتر دیجیتالی و یک دستگاه پرس حرارتی طرح  و لوگوی تبلیغاتی را روی تیشرت انتقال می‌دهد و چاپ می‌کند.

تیشرت تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی ماندگار

جزئیات روش کار آن نیز بدین گونه است که بعد از اینکه طرح و لوگو طراحی شد آن را با استفاده از یک پرینتر دیجیتالی روی کاغذ مخصوص سابلیمیشن با جوهر خاص آن چاپ و آماده می‌کنند و سپس آن را با چسب مخصوص روی تیشرت می‌چسبانند و سپس با پرس حرارتی با وارد کردن دمایی در حدود 180 درجه، جوهر روی کاغذ را که حاوی طرح و لوگو می‌باشد از حالت مایع به حالت گاز در آورده و آن را به خورد بافت تیشرت می‌دهند که در واقع نقش بدین سان و بر مبنای تصعید روی تیشرت انتقال می‌یابد.

  • چاپ تیشرت سیلک اسکرین 

روش چاپ سیلک تیشرت که در تیراژهای بالا از آن استفاده می‌شود و بسیار هم پرطرفدار است، تقریباً بخش اعظم چاپ تیشرت را به خود اختصاص داده است و بسیار مناسب چاپ طرح‌های نسبتاً ساده و غیر پیچیده می‌باشد. این شیوه چاپ تیشرت بدین گونه است که ابتدا طرح روی یک توری پارچه‌ای یا پلاستیکی دارای منافذ بسیار ریز که به وسیله یک قاب مهار شده است نقش می‌بندد و جاهای غیر طرح با موادی مخصوص‌ و ضد آب پوشانده می‌شود سپس توری روی تیشرت قرار می‌گیرد و رنگ توسط کاردک یا غلطک رنگ با فشار از قسمت طرح که با مواد مخصوص پوشانده نشده عبور کرده و طرح  را روی تیشرت منتقل می‌کند.

گلدوزی تیشرت

  • چاپ تیشرت به روش مستقیم (DTG) یا دیجیتال

یکی دیگر از روش‌های چاپ تیشرت با کیفیت روی تیشرت که این روزها بدان توجه زیادی می‌شود و برای چاپ تیشرت از آن استفاده می‌گردد، چاپ مستقیم یا DTG است. در روش چاپ به شکل مستقیم یا DTG پس از اینکه طرح و لوگو با استفاده از ابزارهای طراحی در کامپیوتر طراحی شد سپس به صورت مستقیم با استفاده از جوهر مخصوص و توسط یک پرینتر بزرگ روی تیشرت چاپ یا به قولی پرینت می‌شود؛ همچنین چون در این روش چاپ، پرینتر دستورات کامپیوتر را بدون کم و کاست و با دقت هوش کامپیوتر چاپ می‌کند لذا می‌توانید انواع و اقسام طرح‌های دشوار و پیچیده را روی تیشرت چاپ کنید.

قیمت تیشرت تبلیغاتی در مجموعه گیفتو

در مجموعه هدایای تبلیغاتی گیفتو که به عنوان مرجع و مرکز تولید انواع هدایای تبلیغاتی از جمله تیشرت تبلیغاتی شناخته می‌شود، همیشه سعی بر آن شده تا همه روش‌های مرسوم چاپ روی هدایای تبلیغاتی را در اختیار داشته باشد و در واقع به همه انواع مرسوم و پرکاربرد آن نیز تجهیز شده است و کارگاه اختصاصی چاپ دارد. با این حساب مثل بسیاری از مراکز چاپ دیگر کار واسطه‌گری یا شبیه آن نمی‌کند و با در اختیار داشتن تیم فنی متخصص چاپ و تولید انواع هدایای تبلیغاتی از جمله تیشرت تبلیغاتی به یکی از بهترین‌های تولیدی تیشرت تبدیل شده است.

منبع: https://www.gifto.biz/print-t-shirt/

انتهای رپرتاژ آگهی

پایان/ مرجع وب و فناوری

منبع:ایسنا

دکمه بازگشت به بالا