بدون دسته بندی

پیشنهاداتی خاص و بینظیر برای حلقه های نامزدی و ازدواج


انتخاب حلقه نامزدی یا ازدواج همیشه مهم ترین دغدغه فکری زوجهای جوان است. این حلقه باید با دقت و با توجه به سلیقه فرد انتخاب شود چون تا پایان عمر همراه ما خواهد بود.

اگر شما هم به دنبال خرید حلقه نامزدی یا ازدواج نقره هستید و دوست دارید از میان شیک ترین مدلها حلقه خود را انتخاب کنید، در این مطلب با ما همراه باشید تا پیشنهادات خاص دکوریکور را ببینید.حلقه های اترنیتی

حلقه های اترنیتی یا بی نهایت که یک مدل نگین در آنها تکرار شده است. این مدل حلقه ها نشان دهنده عشق بی نهایت هستند. حلقه های اترنیتی با انواع نگینهای پرنس کات(مربعی)، امرالد(مستطیلی)، قلبی، اشکی و بیضی وجود دارند. اما حلقه های اترنیتی به عنوان پشت حلقه ای هم استفاده می شوند.
یعنی میتوانید جلوی آنها یک انگشتر سولیتر یا تک تخم بیاندازید و زیبایی آنها را چندین برابر کنید. اترنیتی رینگ ها و سولیترها بسیار متنوع هستند. شما می توانید انواع مختلف این حلقه ها را از سایت دکوریکور تهیه کنید. برای مثال سولیترهای رنگی ، پرنس کات، امرالد، بیضی، گرد، مارکیز و اشکی.

پشت حلقه ای نقره پرنس کات اتریشی R795700,000 تومانسولیتر گرد

در حلقه سولیتر یک نگین برجسته و درخشانتر از همه نگینها خودنمایی میکند. معروف ترین و رایج ترین حلقه های سولیتر با نگینهای round یا گرد درست می شوند. که میتوانید با پشت حلقه ای نگین گرد ست کنید. این دو حلقه در کنار هم ستی بینظیر و بسیار زیبا برای حلقه نامزدی ازدواج می سازند.
همچنین میتوانید سولیتر نگین گرد خود را با ست عروس نگین گرد سولیتری در زیر ست کنید.

انگشتر سولیتر نقره نگین 4 قیراطی اتریشی R787900,000 تومانسولیتر اشکی

از برشهای خاص نگین و الماس در سولیتر ها، نگینهای اشکی هستند که افراد جسور و مستقل تمایل به انتخاب این نوع جواهرات برای حلقه نامزدی یا ازدواج دارند. سولیتر نگین اشکی، پشت حلقه اشکی و گوشواره نامتقارن نگین اشکی در زیر ستی بینظیر و استایلی جسورانه برای شما خواهد ساخت.

گردنبند چوکر نگین اشکی N535سولیتر امرالد

برش نگین و الماس امرالد از دیگر برش های خاص و محبوب است که مناسب مجالس رسمی و شیک است. با انتخاب ست جواهرات نگین امرالد صورتی که در زیر آمده اند، استایلی رمانتیک و بی همتا در شب عروسی خود خواهید داشت.

سولیتر نقره دوحلقه امرالد تیفانی R10472,500,000 تومانسولیتر پرنس کات

برش دیگر مورد پسند بانوان برش پرنس کات یا مربعی است که ظاهری شیک و زیبا برای شما ایجاد میکند. برخی از محصولات پرنس کات دکوریکور را در زیر مشاهده میکنید.

انگشتر سولیتر رومی نقره R518b630,000 تومانمجموعه ای از خاصترین حلقه نامزدی یا ازدواج پیش روی شماست تا با دامنه انتخاب بالا حلقه مورد نظر خود را انتخاب کنید.اگر دوست دارید زیباترین حلقه های نامزدی یا ازدواج بازیگران در طول تاریخ را ببینید اینجا را کلیک کنید.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا