تماس با ما: 02166057992 چت آنلاین   ورود

پیشنهاداتی برای ساخت اپلیکیشن آگهی!


حتما شماهم بارها سراغ اپلیکیشن و سایت دیوار و شیپور رفته اید. این اپلیکیشن ها، ابزارهای واسطه ای هستند که فروشنده و خریدار را به هم متصل میکنند. با این اپلیکیشن ها میتوانید تمامی وسایل و کالاهای خود را به صورت رایگان در اپلیکیشن گذاشته تا خریداران با شما تماس بگیرند. این روزها اپلیکیشن های آگهی بسیار پرطرفدار شده اند. مزایایی که این اپلیکیشن ها دارند به طور خلاصه میتوان به همیشه در دسترس بودن، درج آگهی های رایگان، ارتباط مستقیم و بدون واسطه با فروشنده، امکان مقایسه قیمت ها، تنوع زیاد کالاها و سهولت استفاده اشاره کرد.

با ساخت اپلیکیشن آگهی میتوانید اپلیکیشنی قدرتمند مشابه دیوار و شیپور داشته باشید و یا اینکه میتوانید اپلیکیشن را برای فعالیتی خاص، طراحی کنید. مثال این مورد اپلیکیشن و سایت باما است که تنها در زمینه فروش وسایل نقلیه فعالیت دارد. طراحی اپلیکیشن یکی از آسان ترین کارها برای کسب درامد است. با طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار میتوانید درامد زیادی را کسب کنید. البته بهتر است قبل از این کار خوب فکر کرده، تجزیه و تحلیل کنید، با افراد دانا مشورت کنید و ریسک های احتمالی را بررسی کنید تا بتوانید به موفقیت برسید و احتمال شکست را کاهش دهید.

خلاقیت در ساخت اپلیکیشن یکی از راه های رسیدن به هدف است. توجه به طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری میتواند باعث موفقیت چند برابری شما شود. همانطور که میبینید اپلیکیشن دیوار از طراحی ساده و خوبی استفاده کرده که هرکسی به راحتی میتواند از اپلیکیشن استفاده کند و حس خوبی را تجربه کند. به دنبال مشکل و یا ایده ای بگردید تا بتوانید بهتر کار طراحی اپلیکیشن را پیش ببرید. یکی از راه ها پیدا کردن نفاط ضعف اپلیکیشن های فعلی است. در نظر گرفتن همه جوابت میتواند شما را زودتر به موفقیت برساند.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نظرات شما

WhatsApp chat