فناوری اطلاعات

وضعیت پوشش ارتباطی در استان بوشهر پایدار استایسنا/بوشهر مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: در حال حاضر وضعیت کلی شبکه ارتباطی این استان در حالت عادی و ارتباطات پایدار و مطلوب است.

علی سملیان روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: حفظ پایداری ارتباطات در شهرها و روستاهای سیلابی، بررسی مسیرهای فیبرنوری داخل استان و پایداری آن‌ها در مقابل حوادث و شرایط بحرانی در دستور کار اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر قرار دارد.

وی تصریح کرد: با انجام هماهنگی‌ها و پیگیری‌های لازم برای اعزام نیروهای پشتیبان فنی، آمادگی لازم وجود دارد تا با اعزام نیروها نسبت به قطعی ارتباطات احتمالی اقدام شود.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر با توجه به بارش‌های سیلابی در روز پنجشنبه، درباره آخرین وضعیت ارتباطی استان گفت: در حال حاضر وضعیت کلی شبکه ارتباطی در استان بوشهر در حالت عادی و ارتباطات پایدار و مطلوب است.

سملیان گفت: در شرایط بحران، داشتن شبکه ارتباطی پایدار و بدون اختلال برای تیم‌های مدیریت بحران و مردم از جمله مهمترین الزاماتی است که بر آن تاکید فراوان شده است.

وی عنوان کرد: سامانه بارشی موسمی از عصر سه‌شنبه گذشته، فعالیت خود را در استان بوشهر آغاز کرده است و بر اساس پیش‌بینی‌های هواشناسی تا دوشنبه در این استان فعال است. 

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر با بیان اینکه در زمان حاضر، در هیچ نقطه‌ای از استان بوشهر بارش سیلابی نیست، افزود: تا کنون بیشترین بارش در شهر برازجان با ۹۰ میلی‌لیتر به ثبت رسیده است. 

انتهای پیاممنبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا