فناوری اطلاعات

همکاری دانشگاه آزاد و معاونت علمی ریاست‌جمهوری برای حمایت از استعدادهای برتر هوش مصنوعیرئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: در رقابت‌های ملی تیم‌هایی برگزیده شدند و ما وظیفه داریم که این استعدادها را به رخ جهانیان بکشانیم.

به گزارش ایسنا، دکتر مهدی طهرانچی امروز در اختتامیه هفدهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران با اشاره به حضور دانش‌آموزان در مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران، گفت: حضور آنها نشان داد که ایران بزرگ ما مهد استعدادهاست.

وی ضمن تشکر از  مربی‌های دانش آموزان و دانشجویان در این رقابت، اظهار کرد: همچنین از کسانی که زحمت میدان آرایی در واحد علوم و تحقیقات را در باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان برای رقم خوردن رخداد بزرگ هفدهمین مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران کشیدند، تشکر می‌کنم.

طهرانچی خاطر نشان کرد: اینجا تازه آغاز راه است، شماها  در این رخداد ملی جایگاه ارزنده‌ای را کسب کردید و ما هم وظیفه داریم در رخدادهای بین‌المللی این استعدادهای ناب را به رخ بکشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان پیشگام آموزش، پژوهش و فناوری ربوکاپ در هوش مصنوعی است و دست در دست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خبرهای خوبی برای شما خواهد داشت.

انتهای پیام

این خبر را در ایران وب سازان مرجع وب و فناوری دنبال کنید

منبع:ایسنا

دکمه بازگشت به بالا