اخبار سایت

همه چیز در مورد آموزش تعمیرات موبایل


—————- رپرتاژ آگهی —————–

 

وضعیت کنونی بازار موبایل و تعمیرات موبایل

امروزه با توجه به شرایط جامعه و نوسان زیادی که در برخی از پارامتر‌‌‌‌های بازار وجود دارد، ارائه خدمات در بسیاری از مشاغل دچار اختلال شده است. این در حالی است که موبایل از جمله کالا‌‌‌‌هایی است که همچنان بازار گرم خود را دنبال ‌‌‌می‌کند، همانطور که میدانید این روزها مشاغل زیادی تنها با یک گوشی تلفن همراه راه اندازی ‌‌‌می‌شود و پیش ‌‌‌می‌روند. از طرفی این روزها شاهد استفاده از موبایل در گروه‌‌‌های سنی مختلف هستیم. در واقع هر فردی با هر سن و سالی و هر شرایط و طبقه اجتماعی، از این وسیله هوشمند استفاده ‌‌‌می‌کند. بنابراین مشهود است که شغل تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر موبایل با توجه به تغییرات غیرقابل پیش بینی ارزها گسترش قابل توجهی داشته است جز یکی از کسب و کار‌‌‌‌های پرطرفدار است.
در واقع گوشی‌‌‌های هوشمند به بخش بسیار مهمی از زندگی روزمره ما تبدیل شده اند و از آنجایی که در برابر آسیب‌‌‌های سخت افزاری و نرم افزاری مصون نیستند، احتمال خرابی در آنها بالاست که از طرفی سرمایه گذاری برای خرید یک موبایل تازه صرفه اقتصادی ندارد، پس نقش تعمیرکار موبایل چشمگیر ‌‌‌می‌شود.
 

جایگاه شغل تعمیرات موبایل و آغاز یک حرفه پردرآمد

این روزها افراد زیادی برای داشتن کسب و کار پردرآمد در موسسات مختلف به دنبال یادگیری، حرفه ای هستند. همانطور که اشاره کردیم نفوذ روز افزون لوازم دیجیتال در زندگی مردم، ضرورت ارائه ی خدمات وابسته به این لوازم را بیشتر می کند. بنابراین خدمات مرتبط با موبایل مانند تعمیرات گوشی می تواند انتخاب هوشمندانه ای برای شروع یک کسب و کار و درآمدزایی باشد.
تعمیرات موبایل جزء یکی از حرفه‌های پرطرفدار، همراه با آینده شغلی مناسب است که در سال‌های اخیر توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. یکی از دلایل مهم قابل پسند بودن آن، این است که از این حرفه در هرجای دنیا که باشید میتوانید کسب درآمد کنید. البته انتخاب مسیر درست در یادگیری این رشته، کمک بسزائی در پیشرفت و ثبات شغلی می کند و مطمئنا با فراگیری آموزش اصولی، می توانید آینده شغلی بی نظیری را در این حرفه برای خود رقم بزنید.
 

قدم‌های اولیه در یادگیری تعمیرات موبایل

همانطور که گفته شد انتخاب آموزش صحیح بعد از علاقه مند بودن به کار کردن در این حیطه، جزء مهم ترین بخش یادگیری محسوب می شود. در واقع برای پیشرفت و به دست آوردن جایگاه مناسب به عنوان یک تعمیرکار موبایل باید نگاه سخت گیرانه و تخصصی نسبت به این حوزه داشته باشید.
مسلما وارد شدن در هر حرفه چالش‌های خاص خودش را دارد که شغل تعمیرات موبایل هم به همین صورت می باشد؛پس طبیعی است که در ابتدای وارد شدن در هر شغلی، یادگیری به نظر سخت برسد اما با یادگیری اصولی آموزش تعمیرات موبایل و گذشت زمان و افزایش دانش درباره ی آن حرفه آسان می گردد. همچنین فعال بودن، پشتکار داشتن و صبوری کردن شما، راه رسیدن به هدف دلخواهتان را آسان تر می کند و از شما یک تعمیرکار ماهر و باتجربه می سازد.
یک نکته حائز اهمیت دیگر که برای این رشته وجود دارد، این است که شما برای شروع یادگیری آموزشها به مدرک و پیش نیازی، احتیاج ندارید چرا که تحصیلات، تعیین کننده میزان مهارت افراد نیست و این مسئله در این حرفه هم مستثنی نمی باشد. تعمیرکاری موبایل، صرفا تعویض کاری نیست، بلکه فرد باید دانش و تخصص لازم در این حرفه را ، برای عیب یابی اصولی داشته باشد. هرچقدر که شما بتوانید خدمات را با کیفیت بالاتری ارائه دهید، حس رضایتمندی در مشتریان افزایش می یابد و در نتیجه این حس رضایتمندی، مشتری شما به تبلیغ خدمات شما پرداخته و از این طریق محبوبیت قابل توجهی در بازار کار کسب می کنید.
 

الزامات راه اندازی این شغل

برای شروع تعمیرات موبایل رعایت کردن یکسری نکات الزامی است تا به مرور زمان بتوانید بازار کار مناسب خود را به ثبات برسانید. اول از همه دانش لازم وکافی برای تقبل تعمیرات گوشی‌های خراب است. اگر شما در کنار این دانش اعتماد به نفس کافی از خود نشان بدهید، مسلما ارباب رجوع به شما و ماهر بودنتان اعتماد می کند.
قدم بعدی انتخاب یک مکان مناسب برای شروع کار است، در نظر داشته باشید تعمیرات موبایل به یک مکان خیلی بزرگ و مجلل نیاز ندارد، پس می توانید با در نظر گرفتن یک جای معقول و مناسب برای سرمایه گذاری خود برنامه ریزی کنید.
سومین قدم مهم، در این حیطه تهیه ی ابزار آلات تعمیرات موبایل است. سرمایه گذاری برای ابزار، بستگی به گستردگی خدماتی دارد که شما قادر به ارائه ی آنها به افراد هستید. اما بطور کل سرمایه ی مورد نیاز شما بین 10 تا 100 میلیون خواهد بود.
 

آموزش حضوری یا غیرحضوری

شما برای یادگیری این رشته هم میتوانید از طریق آموزش حضوری و هم غیرحضوری اقدام کنید. شاید تا الان فکر کرده باشید که یادگیری این حرفه، صرفا به کلاسهای حضوری نیاز دارد تا شما بتوانید صفر تا صد کار را آموزش ببینید. اما خبر خوب این است که امروزه حتی در حوزه‌های فنی هم آموزش‌ها بصورت آنلاین انجام می شود. پس شما هم، از طریق آموزش آنلاین، می توانید بطور اصولی و پایه همه ی مباحث را در رشته تعمیرات موبایل آموزش ببینید. البته آموزشی که انتخاب می کنید از نظر کیفیت‌ها و استانداردهای کافی و تخصص‌های مربوط به موضوع مورد نظر حائز اهمیت است.
 

به یاد داشته باشید که انتخاب یک آموزش مناسب و قابل اعتماد، بسیار حائز اهمیت می باشد. شاید الان به این مسئله فکر می کنید که آموزش تعمیرات موبایل چگونه بصورت آنلاین ممکن است؟!! فکر نکنید که تماشای این آموزشها فعالیت خاصی از جانب شما نمی طلبد، بلکه شما با یک کارگاه کاملا عملی سروکار دارید و برای گذراندن مباحث باید فرد فعال و متعهد باشید درست مانند یک کلاس حضوری. مطمئنا بهترین و اولین قدم موفقیت در یک مسیر اموزشی اعتماد متقابل است. در واقع مجموعه‌های آموزشی با ضمانت آموزش‌های خود باید شرایط آموزشی را در بهترین حالت محیا کنند.
 

تجربه‌های ناموفق در یادگیری تعمیرات موبایل

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که در طی یادگیری حرفه ای از طریق موسسات یا سایتهای آموزشی به هدف موردنظر خود نرسیده باشید یا آموزش‌ها به اندازه کافی انتظار شما را برآورده نکرده باشند و مبلغ هنگفتی هم بابت این آموزش‌های ناموفق پرداخت کردید. دلایل این مشکلات می تواند ناکارآمدی موسسه، نامناسب بودن برنامه آموزشی، عدم توانایی مدرسین ویا بروز مشکلات فنی باشد.
برای جلوگیری از این مشکلات، لازم است که قبل از ثبت نام در موسسه، به دقت اطلاعات آن را بررسی کنید و با خواندن مقالات مربوط به تجربیات دیگران، دیدگاه‌های جدید را دریافت کنید و انگیزه بیشتری برای ادامه یادگیری پیدا کنید. مسلما یادگیری رشته تعمیرات موبایل هم مستثنی از این موضوع نمی باشد، ممکن است که شما نیز تجربه ی خوبی از آخرین آموزش خود دراین حرفه ی پر چالش نداشته باشید، ما در این مقاله راهکاری در اختیار شما قرار می دهیم، تا جایگزین و انگیزه ای دوباره باشد برای ادامه راه آموزشی شما.
 

پیشنهاد ویژه مجتمع پل به شما

در اینجا یک پیشنهاد ویژه برای شما عزیزانی که در یادگیری رشته تعمیرات موبایل تجربه ی نامطلوبی داشته اید، داریم. پیشنهادی که تجربه ی تلخ گذشته را برای شما جبران و طعم دلنشین آموزش تعمیرات را برای شما دو چندان می کند که با یادگیری مهارت‌های جدید، به دنبال یک زندگی بهتر باشید. مجموعه آموزشی پل با بیش از 20 سال سابقه آموزشی در آموزش تعمیرات موبایل، قصد دارد آموزش تعمیرات موبایل را در بهترین حالت ممکن به شما ارائه دهد.
توصیه ما به شما برای آشنایی با این مجموعه حرفه ای، شرکت در دوره‌های رایگان آموزش تعمیرات موبایل است که با این آموزش‌های رایگان با کیفیت و تخصصی بودن آموزش‌ها آشنا می شوید و هیچ هزینه ای هم در قبال این تجربه خوب صرف نمی کنید؛چه بسا برای دریافت این آموزش‌ها در آکادمی‌های مربوطه، باید هزینه‌های بالایی پرداخت کنید. در ادامه توضیح می دهیم که مجتمع آموزشی پل چه آموزش‌هایی برای شما در نظر گرفته است.
 

بسته‌های آموزشی لیمو مجتمع پل

بسته‌های شگفت انگیز لیموی مجموعه پل یک آموزش اصولی آنلاین با سبک تدریس استاندارد و حرفه ای و مدرسین مجرب و با دانش است ، که از شما یک تعمیر کار حرفه ای می سازد. این ویدئوها توسط کادر مجرب مجموعه پل و با استفاده از چندین دوربین حرفه ای و باکیفیت ضبط شده اند که شما عزیزان بتوانید آموزش‌های تعمیرات را در قالب یک کارگاه حرفه ای تجربه کنید. فراموش نکنید که با بسته‌های لیمو، آموزش را از پایه و بصورت اصولی فرا میگیرید پس اصلا نگران سطح دانسته‌های خود در این رشته نباشید.
 

بسته‌های آموزشی لیمو دارای مزیت‌های فوق العاده ای هستند که این آموزش را از سایر آموزش‌ها متفاوت کرده است. شما با تهیه ی این بسته‌ها، فیلم‌های آموزشی مربوطه را برای همیشه در دسترس خود دارید و هر گاه نیاز به مرور مطالب، یا یادآوری آنها داشته باشید، می توانید سریعا به فیلم‌ها رجوع کنید. با داشتن بسته‌های لیمو تا 24 ماه همه ی فیلم‌های آموزشی جدید و به روزی که از طرف مجتمع پل آپلود می شود، بصورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. امتیاز ویژه ی بسته‌های لیمو، تضمین کیفیت دوره و همچنین گارانتی بازگشت وجه است یعنی به هر دلیلی؛ کیفیت آموزش‌ها راضی کننده نبود، وجه شما با احترام عودت داده می شود.
در کنار این آموزش‌ها، شما پشتیبانی آنلاین دارید؛ هرگاه حین دیدن ویدئوهای آموزشی، سوالی برای شما مطرح شود یا به مشکلی بربخورید، پشتیبانی مجموعه پل در خدمت شماست تا در اصرع وقت با مدرس دوره برای شما یک کلاس رفع اشکال آنلاین تنظیم کند تا بتوانید چالش بوجود آمده را رفع و رجوع کنید. لازم به ذکر است که در پایان دوره، برای شما مدرک بین المللی پل در هرکجای ایران که باشید، صادر و ارسال میشود. خبر خوب اینکه؛ دیگر دوره‌ها از جمله تعمیرات لپتاپ و نصب دوربین مدار بسته را هم، می توانید از طریق بسته‌های لیمو آموزش ببینید.

جمع بندی
در ضمن مجموعه پل در قالب‌های حضوری هم دوره‌های آموزشی برگزار میکند. شما برای شرکت در این دوره‌ها نیازی به پیش زمینه ندارید، چرا که آموزش‌ها اصولی و از پایه هستند. مربی آموزش را از پایه‌های ساده ی الکترونیک و برق آغاز می کند و به پایه‌های تخصصی تر می رسد. در این مجموعه ، کارگاهای تخصصی تعمیرات برای افراد، در نظر گرفته شده که کاملا تجهیز هستند و کارآموزها تا زمانی که در کلاس‌ها شرکت می کنند، نیازی به صرف هزینه وتهیه ی ابزار ندارند. بیش از 80 درصد کار، عملی و 20 درصد آن تئوری است ؛که این تئوری بودن، زمینه ای را برای آغاز کار عملی فراهم می کند . شما در طول دوره و همچنین یک سال بعد از اتمام دوره از طرف مجموعه پشتیبانی می شوید. اگر وارد بازار کار شوید یا برای شما مشکلی در رابطه با تعمیرات بوجود بیاید، این امکان را دارید که با مدرسین دوره‌ها در ارتباط باشید و از آنها راهنمایی بگیرید.
در آخر دوره نیز همانند تمامی دوره‌ها، مدرک بین المللی مجتمع پل به شما تقدیم می شود که جواز کسب را به سادگی میتوانید با این مدرک دریافت کنید و همچنین میتوانید برای گرفتن مدارک فنی حرفه ای و دانشگاهی علمی کاربردی هم اقدام کنید و همانطور که در بالا اشاره شد، کلاس‌های حضوری تعمیرات لپتاپ و نصب دوربین مداربسته نیز در آموزشگاه پل برگزار می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از طریق راه های درج شده در وبسایت مجتمع پل با ما در ارتباط باشید.
 

پایان/ مرجع وب و فناوری

این مطلب از سایت ایتنا گردآوری شده است.

منبع: ایتنا

دکمه بازگشت به بالا