فناوری اطلاعات

همزمان با بزرگ کردن فرزندانم به درآمد میلیاردی رسیدم


—————- رپرتاژ آگهی —————–

در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی اینترنت بهترین و پربازده ‌ترین بستر را برای شروع هر نوع کسب و کاری بدون کوچک‌ ترین سرمایه فراهم می ‌کنند و این‌ چنین است که در حال حاضر تنها باید افراد برنامه ‌ریزی و هوش مالی خوبی داشته باشند. در حال حاضر داشتن هوش مالی کلید موفقیت در شروع هر فعالیتی می باشد. من نیز با بکارگیری از آن کسب و کار جدیدی را در حوزه محصولات خانگی آغاز کردم و پس از گذشت مدتی توانستم با درآمد خوبی که بدست آوردم به یک فرد ثروتمند تبدیل بشوم.

 

طرز تهیه ترشی لیته گل کلم
در طرز تهیه ترشی لیته گل کلم آمده است که ابتدا بادمجان ها را کباب کنید، پوستش را پوست گرفته و بادمجانهای کبابی را ریز خرد کنید. نعناع، جعفری، گشنیز، مرزه و ترخون خرد شده را به بادمجان اضافه کنید، هویج ها را رنده کنید، کرفس، کلم، فلفل دلمه ای، فلفل قرمز و گل کلم را خرد کنید.

سپس تمام مواد رنده شده و خرد شده را در یک کاسه بزرگ قرار دهید، 3 یا 4 حبه سیر را درون کاسه بریزید، نمک، فلفل، فلفل دلمه ای، زردچوبه و فلفل سیاه را به اضافه کنید.

مواد را کاملاً مخلوط کنید تا خوب مخلوط شوند در آخر مخلوط را در یک ظرف قرار دهید، سرکه سفید را اضافه کنید، سپس هم بزنید تا مطمئن شوید که سرکه به خوبی به همه جای مواد میرسد، در شیشه یا ظرف را محکم ببندید تا هوا نتواند وارد آن شود، ظرف را حداقل 2 هفته در دمای اتاق نگه دارید، به مدت 2 هفته در ظرف را باز نکنید و ظرف در یخچال نگه دارید.

 

طرز بو دادن تخمه در ماهیتابه
در طرز بو دادن تخمه در ماهیتابه، دقت بالایی لازم است و از جمله مواردی که باید رعایت شود، حرارت مناسب می باشد زیرا حرارت بالا سبب سوخته شدن و یا بی کیفیت شدن تخمه ها می شود. در واقع بو دادن تخمه در تعیین کیفیت آن نقش دارد و هر چه دقت بیشتری در بو دادن آن انجام گیرد و از طعم دهنده های مناسب و به میزان کافی استفاده شود.

تخمه بو داده حاصل از کیفیت بالاتری برخوردار است، انواع تخمه بو داده شامل تخمه آفتابگردان شور، سرکه ای، نمکی، لیمویی و غیره می باشند که هر کدام بسیار پرطرفدار هستند. تخمه آفتابگردان منبع خوبی از پروتئین است و به همین دلیل جایگزین مناسب برای گوشت می باشد و افرادی که تمایلی به خوردن گوشت ندارند.

 


طرز تهیه ترشی مخلوط فوری
در حال حاضر طرز تهیه ترشی مخلوط فوری دارای چند اصل کلی بوده اما دست تهیه کنندگان ترشی در انتخاب مواد اولیه کاملا باز بوده و مواد به کار رفته در آنها کاملا سلیقه ای و طبق ذائقه ی افراد قابل تغییر است مانند ترشی مخلوط که به دو شیوه ی فوری یا زمان بر تولید می شود و مخلوطی از انواع سبزیجات و صیفی جات است.

تعداد این ترکیبات طبق ذائقه ی افراد مختلف متفاوت خواهد بود و به همین دلیل است که با مراجعه به یک مغازه ی کوچک ترشی فروشی شما با انواع بسیار زیاد ترشی و همینطور سیر ترشی همدان مواجه می شوید.

 منبع:ایتنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 11 =

دکمه بازگشت به بالا