بدون دسته بندی

نکته ای در مورد طراحی سایت که شاید تا به حال به آن دقت نکردید.


امروزه طراحی وبسایت یک ضرورت به حساب می آید. به طوری که طراحی وبسایت باعث می شود تا فروش شما و یا خدمات شما به طور قابل ملاحظه ای به سمت سود آوری بیشتر تغییر کند. طراحی سایت شامل تعدادی استاندارد است که این استاندارد ها شامل کد نوسی اصولی و استاندارد. توجه به UX و UI سایت. استفاده از رنگ بندی های زیبا، انتخاب هاست و دامنه مناسب از جمله موارد استاندارد است. در طراحی وبسایت حتما این نکته را باید در نظر داشت که سایت شما نمایان کننده شخصیت شما، کسب و کار شما و حتی نمایان کننده شهر شما نیز می باشد.
به طور مثال می توان به این مورد اشاره کرد شما نیاز به طراحی سایت در مشهد دارید و به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد میگردید. شما برای اینکه بتوانید این شرکت را پیدا کنید قطعا از دوستان نزدیک سوال میپرسید و اولین آدرسی که اکثر آنها به شما می دهند گوگل است. شما در گوگل سایت هایی را میبینید که کارشان طراحی سایت است. پس این شرکت ها مجبور هستند برای جلب رضایت شما به شروع همکاری با آنها، در مرحله اول یک وبسایت زیبا برای خود طراحی کنند.
در غیر این صورت شما وقتی نتوانید شرکت مورد نظر را پیدا کنید حتما عبارت دیگری مانند طراحی سایت و یا حتی از کنجکاوی برای اینکه بدانید در شهر های دیگر نیز همین موضوع صادق است یا نه بهترین طراحی سایت در کرمانشاه را جستجو میکنید و اگر در آن شهر شرکت طراحی وبسایت خوب پیدا کنید قطعا تعجب میکنید که چرا مشهد طراحی سایت ندارد ولی کرمانشاه دارد و حس سرخوردگی نیز به شما دست می دهد. حال متوجه این موضوع شدیم که کسب و کار شما نمایان کننده شهر شماست به چه معناست. البته نمیتوان هر سایت را مختص به شهری در نظر گرفت مثلا اُکالا متوجه به یک شهر نیست. البته وبسایت شما در مرحله اول در شهر خودتان و در مراحل بعد در سرتاسر ایران اعتبار پیدا میکند.


برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا
WhatsApp chat