بدون دسته بندی

نمای اسپایدر


نمای اسپایدر
نمای اسپایدر این شرکت با طراحی منحصر به فرد و هوشمندانه شرکت lilli ایتالیـا از نکـات قوت آلوپن در اجرای نماهای اسپایدر در دهه اخیر می باشد که اجرای آن توسط این شرکت تحت لیسانس و نظارت lilli ایتالیا انجام می شود.

این سیستم تنها نمای اسپایدر در ایران می باشد که قابلیت نصب شیشه بدون نیاز به سوراخ کاری را دارا بوده ، در حالیکه در تمامی نماهای اسپایدر معمول در بازار ایران از شیشه های تکجداره سوراخ کاری شده استفاده می شود که در این صورت در محل سوراخ ها ، شیشه ها ضعیف شده و با توجه به نوع اتصال آن در محل تکیه گاه ، تنش به وجود آمده عمدتاً منجر به شکست شیشه می شود.
با توجه به نحوه اتصالات، در این سیستم قابلیت نصب شیشه تکجداره، دوجداره و یا سه جداره تا ضخامت 37 میلیمتر با ابعاد حداکثر جام شیشه مقدور می باشد. کلیه یراق آلات مصرفی نمای فوق از نوع اختصاصی و خاص lilli ایتالیا می باشد.
یراق آلات این سیستم طوری طراحی شده که قابلیت نصب آن روی انواع سازه ها مقدور بوده و رگلاژ و جابجایی در جهات مختلف جهت اجرای نمای شیشه ای با هر فرم هندسی امکان پذیر می باشد.
در این سیستم روی پروفیل و یراق آلات ، شیارهایی وجود دارد که امکان تغییر زاویه یراق از 90- درجه تا 90+ درجه جهت اجرای انواع قوس ها را مقدور می سازد.
در این سیستم با توجه به استفاده از دو قطعه کروی شکل در طرفین شیشه، تنش ناشی از ارتعاشات در محل تکیه گاه شیشه خنثی و باعث مقاوم شدن آن در برابر بارهای جانبی می شود.


نقل قول:منبع: سایت آلوپن (تولیدکننده پروفیل و ساخت در و پنجره های آلومینیومی)برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا