فناوری اطلاعات

نمایشگاه دستاوردهای ۱۵۰ شرکت دانش‌بنیان در ونزوئلا برپا می‌شودبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هیات فناوری و تجاری ایران متشکل از شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق ایرانی به ونزوئلا اعزام شدند تا تبادلات و تعاملات فناورانه تجاری میان دو کشور افزایش یابد.

این هیات با هدف توسعه صادرات محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان ایران‌ساخت وارد کاراکاس پایتخت ونزوئلا شده تا با برپایی نمایشگاه اختصاصی محصولات ایران‌ساخت و فراهم کردن زمینه مذاکرات رودررو میان شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق ایرانی و مجموعه‌های فناور ونزوئلایی، بازار فناورانه ایران را در این کشور رونق دهد.

۸۲ شرکت دانش بنیان و خلاق در حوزه های فناورانه سلامت، دارو و تجهیزات پزشکی، کشاورزی، بیوتکنولوژی، صنایع خلاق، فناوری اطلاعات و مخابرات، ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی، پتروشیمی در این سفر حضور دارند و در بیش از ۵۰۰ نشست تخصصی رودررو تنظیم شده با شرکت‌ها و همتایان فناور ونزوئلایی حاضر خواهند شد.

در دومین روز حضور هیات فناوری ایران در این کشور، نمایشگاه اختصاصی محصولات دانش‌بنیان و خلاق ایرانی در کشور ونزوئلا افتتاح و میزبان وزرای صنعت، ICT، کشاورزی، بهداشت و علوم این کشور و ۳۵۰ نماینده از شرکت های فناور ونزوئلا خواهد بود.

در این نمایشگاه محصولات بیش از ۱۵۰ شرکت دانش بنیان و خلاق و بالغ بر ۵۰۰ محصول ایران‌ساخت عرضه خواهد شد.

مهدی قلعه نوی، رئیس مرکز تعاملات بین الملل، پرویز کرمی رئیس مرکز فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق، حسین اسفندیاری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این سفر حضور دارند.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =

دکمه بازگشت به بالا