فناوری اطلاعات

نشست بروکرهای شبکه فن بازار ملی برگزار می شودبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، چهل و یکمین نشست مجازی بروکرهای شبکه فن بازار ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ۳۱ شهریورماه سال ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

کارگزاران تبادل فناوری شبکه فن بازار ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بستر لازم برای تقاضا و تجاری‌سازی فناوری و همچنین جذب سرمایه در استان‌ها را فراهم کرده‌اند و وظیفه نزدیک کردن طرف‌های «عرضه» و «تقاضا» را در حوزه فناوری و محصولات پیشرفته بر عهده دارند. نقشی که با شکل گیری شبکه فن بازار در سال های اخیر توانسته؛ تبادلات فناورانه را در کشور رونق دهد.

«چهل و یکمین نشست مجازی بروکرهای شبکه فن‌بازار ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری» به میزبانی شرکت توسعه صنعت شریف «کارگزار فن‌بازار ملی ایران در استان کرمانشاه» برگزار می‌شود. عرضه فناوری برای معرفی محصولات و شرکت‌های دانش‌بنیان، تقاضای فناوری برای معرفی نیازهای فناورانه و طرح‌های سرمایه‌گذاری محورهای این‌گونه نشست‌ها هستند.

محورهای این نشست در زمینه عرضه فناوری شامل دانش فنی کاهش ۲۰ درصدی سیمان در قطعات بتنی مطابق با استاندارد مربوطه، دستگاه تست لوله‌های مدفون در برابر زلزله و دانش فنی تولید بلوک های ساختمانی لیپر و در زمینه تقاضای فناوری هم دانش فنی تبدیل تفاله شیرین بیان به خوراک دام و ساخت انواع محصولات آرایشی بهداشتی برا پایه شیرین بیان است.

در بخش سرمایه‌گذاری هم محرویت با طرح تولید پلی آلومینیوم کلراید و تولید اوره فسفات است.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا