فناوری های نوین

نخستین رویداد ملی ایده بازار مادر، نوزاد و کودک برگزار می شودبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، دکتر حمیدرضا بنفشه سرپرست دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت با اعلام این خبر گفت: رویداد ملی «ایده بازار مادر، نوزاد و کودک» با مشارکت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت تیر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

به گفته سرپرست دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، از اهداف اصلی این رویداد شناسایی، معرفی و تجاری سازی محصولات یا خدمات فناورانه در حوزه بهداشت، درمان، تغذیه و آموزش ویژه مادر، نوزاد و کودک است.

این رویداد ملی در چهار بخش اصلی «جذب و شناسایی طرح های فناورانه جهت تجاری سازی»، «معرفی توانمندی ها و کسب و کارهای حوزه مادر، نوزاد و کودک»، «دوره های توانمندسازی برای فناوران و شرکت های دانش بنیان»، «گفتمان انتقال تجربه» برگزار خواهد شد.

مهلت ارسال طرح در بخش رقابتی رویداد جهت تجاری سازی و جذب سرمایه تا ۱۶ خرداد ماه ، ۱۴۰۲ از طریق وبسایت است.

همچنین شرکت‌های فناور و استارتاپ های علاقه مند برای شرکت در استیج معرفی توانمندی ها و افراد حقیقی و حقوقی علاقه‌مند به سرمایه گذاری در حوزه کسب و کارهای مادر، نوزاد و کودک نیز می توانند از طریق تکمیل فرم در تارنمای رویداد، اعلام آمادگی کنند.

پایان/ مرجع وب و فناوری

منبع:مهر

دکمه بازگشت به بالا