بدون دسته بندی

منابع کنکور سراسری 1401


با نزدیک شدن به تاریخ برگزار شدن کنکور سراسری سوالات پیرامون کنکور همانند بهترین منابع کنکور سراسری، مشاور خوب کنکور، نحوه برنامه ریزی درسی کنکور، نحوه مطالعه کنکور، نحوه مرور، تست زدن و… بیش از پیش تکرار می گردد و تمام داوطلبان درصدد یافتن بهترین ها برای رسیدن به رتبه و تراز قابل قبول در کنکور می باشند. در این بهترین منابع عمومی و تخصصی تمام رشته های اصلی (ریاضی و فیزیک، علوم تجربی و ) و رشته های شناور ( و هنر) را معرفی نموده ایم.
برای دست یافتن به رتبه قبولی کنکور سراسری لازم است از منابع متناسب با سطح درسی خود استفاده نمایید.

بهترین منابع کنکور سراسری 1401

کنکور در هر سال یک بار برگزار می گردد و اعیه ثبت نام این آزمون در سایت سنجش منتشر می گردد و متقاضیان می توانند در زمان مقرر به سایت ثبت نام (سایت سازمان سنجش کشور) مراجعه کنند و نام نویسی خود را انجام د. معمولا هر سال علاوه بر ، برخی از فارغ التحصیلان و دارندگان مدارک دانشگاهی نیز نام نویسی کنکور را انجام می دهند.
تمام شرکت کنندگان برای اینکه بتوانند به رتبه مورد نظر خود دست یابند، لازم است از منابع درسی و کمک درسی متناسب با سطح خود استفاده کنند. از همین رو به معرفی منابع آموزشی و کمک آموزشی تمام رشته ها در جدول ذیل پرداخته ایم و با کلیک بر روی لینک هر رشته به مقاله مرتبط هدایت خواهید شد. چنانچه سوالی برایتان باقی مانده است، با فشردن دکمه رزرو مشاوره تلفنی می توانید با کارشن مشاوران برتر مشاوره تحصیلی آنلاین و مشاوره کنکور دریافت کنید.

منبع: بهترین منبع کنکور سراسری
تلگرام مشاوران برتربرنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا