بدون دسته بندی

معرفی بهترین نرم افزار پخش مویرگی ایران | نرم افزار دسیما


در این تاپیک قصد داریم به معرفی بهترین نرم افزار پخش مویرگی ایران یعنی نرم افزار فروش و پخش مویرگی دسیما تک بپردازیم.
شرکت دسیما با شناختی که از نیاز فعالان عرصه توزیع و پخش مویرگی در ایران به دست آورده بود، اقدام به طراحی نرم افزار و اپلیکیشن پخش مویرگی کرد.
کارشناسان دسیما ابتدا به تحلیل و بررسی دقیق و همه جانبه بازار ایران، شرکت های پخش و توزیع کالا، ویزیتورها، مشتریان و برخورد آن‌ها با ویزیتور و شرکت پخش و در نهایت بررسی سامانه ها و نرم افزارهای توزیع و پخش موجود در کشور پرداختند.
سپس تجزیه و تحلیل داده های این بررسی ها در دستور کار قرار گرفت و نیازهای این عرصه و نقاط ضعف نرم افزارهای پخش مویرگی موجود در ایران مشخص گردید.
آنگاه طراحان و برنامه نویس های دسیما با تکیه بر تجربه و مهارت و تخصص خویش به طراحی یکی از کامل ترین و بهترین نرم افزارهای پخش مویرگی موجود در ایران اقدام کردند؛ نرم افزاری که تمام نیازهای عرصه و فرایند توزیع و پخش در ایران را پوشش میدهد و به عبارتی یک نرم افزار پخش مویرگی بومی است.
ویزیتورها به واسطه اپلیکیشن پخش مویرگی اندروید و آی او اس دسیما قادرند تا بلافاصله پس از دریافت سفارشات آن ها را به دست بخش فروش و توزیع شرکت برسانند و در مدت زمان اندکی محصول و سفارشات به دست مشتری برسد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از سامانه پخش مویرگی دسیما و یا دریافت اپلیکیشن های ویزیتوری و پخش رایگان دسیما میتوانید به وبسایت دسیما به نشانی decimaorder.ir مراجعه کنید.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا