بدون دسته بندی

معرفی بهترین زوج درمانگر


زوج درمانگر

فعالیت زوج درمانگر، درمان زوج هایی است که ازدواج کرده اند و در رتبطه خود دچار مشکلاتی هستند و در نحوه ارتباط و تفاهم با همسر خود ضعف هایی دارند. . برخی شاید کار زوج درمانگر را با کار خانواده درمانگر اشتباه بگیرند ولی می توان گفت تا حددی فعالیت آن ها شبیه به یکدیگر است ولی با هم تفاوت هایی هم دارند که در ادامه به توصیح آن می پردازیم. ولی به طور کلی کار زوج درمانگر علاوه بر جل کردن مشکلات بین زوجین به آن ها یک سری روش هایی را می آموزد که بتوانند مشکلات بعدی که ممکن است در آینده با آن رو برو شوند را حل کنند.
چه زمانی باید به زوج درمانگر مراجعه کنیم؟

متاسفانه بسیاری از زوج ها با وجود مشکلات زیادی که در رابطه با هم دارند، اما قبول نمی کنند که به یک زوج درمانگر مراجعه کنند و یا در گاهی اوقات هم زوجین زمانی به یک زوج درمانگر مراجعه می کنند که زمان بسیاری از وجود مشکلات بین آنها گذشته است. این مشکلاتی که زمان زیادی از حل آن ها گذشته باشد، زمان بسیار بیشتری برای حل آن ها نیاز است.
این نکته توانسته کار را هم برای زوج درمانگر و هم برای زوجین بسیار دشوار کند. همانطور که میدانید هر چه عمق مشکلات ایجاد شده بیشتر باشد، زمان زیادی هم برای رفع مشکل توسط زوج درمانگر می برد.
برای آشنایی بیشتر با زوج درمانگر می توانید وارد سایت رووانشناسی شیوا شوید و اذطلاعات لازم را در زمینه زوج درمانگر، مشاوره زوجین و بهترین مرکز مشاوره زوجین پیدا کنید.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یک =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
WhatsApp chat