فناوری اطلاعات

مسیر رسیدن به ثروت را با سرعت طی کردم


—————- رپرتاژ آگهی —————–
روش های مختلفی برای پولدار شدن بدون سرمایه وجود دارد که بسیاری از آنها به نتیجه ی مطلوب نمی رسند اما من روشی را که توانست در یک بازه زمانی کوتاه بدون سرمایه در حوزه های مختلفی مانند لیمو، لوبیا و سیب من را به درآمد میلیاردی برساند را به شما آموزش می دهم. توصیه می کنم تا پایان این مقاله با من همراه باشید.

 

طبع لوبیا چیتی
لوبیا چیتی از گیاهان دولپه ای است، که نوع رومی آن نیزمعروف می باشد و ازمحبوبیت خاصی درمیان مردم ایران، ایتالیا، ترکیه و پرتغال برخورداراست. شاید سوالی ذهنتان را درگیر کند، که آیا لوبیا چیتی سرده یا گرم؟ باید گفت، طبع لوبیا چیتی گرم و تر می باشد.

این لوبیا در مناطق سردسیر کشت و برداشت می شود و به دلیل مواد مغذی از جمله پروتئین فیبر، آهن و انواع ویتامین باعث شده تا مورد توجه و استقبال بسیاری از افراد قرار بگیرد. اکثر آشپزان این محصول را در انواع غذاهای خود استفاده می کنند و می تواند طعم خیلی خوبی به غذا بدهد.

 

طبع سیب
سوالی که خیلی از افراد می پرسند این است که طبع سیب درختی سرد است یا گرم؟

در واقع ما چهار طبع داریم که عباتند از: سرد، گرم، خشک و تر، که تمام مواد خوراکی که ما مصرف می کنیم دارای طبع مخصوص خود می باشند.بطور مثال سیب دارای طبع گرم و تر است و این طبع دارای یک نماد می باشد اگر سیب دارای این طبعیت می باشد پس این خواص را برای بدن دارد و این قاعده در تمام موارد موجود است که طبع رابطه مستقیم بر روی خواص دارد.

خود طبع هم بر پایه دو مورد بنا شده است مثلا در حال حاضر شما فردی هستید دارای طبع سرد و تر ولی در گذشته این چنین نبودید این نشان دهنده آن است که طبع شما تغییر کرده است.

 


طبع لیمو شیرین
همان طور که می دانید، طبع لیمو شیرین سرد و تر می باشد از این رو، به افرادی که گرمی مزاج هستند مصرف لیمو ترش توصیه می شود، اما افرادی که دارای مزاج سرد می باشند نباید در مصرف آن زیاده روی کنند. ضمنا، پوست و هسته لیمو ترش طبعی گرم و خشک دارد و اگر آن ها را همراه لیمو داخل آبمیوه گیری بریزید سردی کمتری خواهد داشت.

از مرکباتی که پر مصرف می باشد و یک طعم دهنده عالی برای مواد غذایی و همچنین خواص و ارزش غذایی بالایی دارد،  می توان لیمو ترش را نام برد.

طبع این لیمو سرد می باشد و به دلیل همین طبع سرد و خواص فراوانی که دارد، مصرف آن برای گرم مزاج ها به خصوص در فصل گرم سال ضروری می باشد.

 
 منبع:ایتنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 17 =

دکمه بازگشت به بالا