فناوری اطلاعات

مردم از وزیر ارتباطات چه سوالی پرسیدند؟وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری اسلامی ایران به سوالات مردم پاسخ داد.

به گزارش ایسنا، عیسی زارع پور امروز با حضور در مرکز ارتباطات و مردمی ریاست جمهوری در پاسخ به تماس کاربر خانمی از کرج که درباره بیمه سوال پرسید و گفت چند وقتی است بیمه تامین اجتماعی برای او رد نشده است گفت: پیگیری‌های لازم را در این زمینه انجام می‌دهند.

کاربر دیگری از روستای قرمز گل استان آذربایجان شرقی تماس گرفت، او به وزیر ارتباطات گفت که روستای آنها به اینترنت متصل نیست و خواستار انجام اقدامات لازم در این زمینه شد.
زارع پور در پاسخ به درخواست این کاربر اظهار کرد: نزدیک ۳۵۰۰ روستا داریم که اینترنت ندارند و حدود ۳۳۰۰ روستا در یک سال گذشته به اینترنت متصل شده‌اند و در نظر داریم تا هفت ماه آینده بقیه روستاها متصل شوند.

وزیر ارتباطات در پایان به این کاربر گفت: تا چهار ماه آینده روستای شما به اینترنت متصل می شود.

در تماس دیگری، مشکلاتی درباره صفحه فروشگاهی یک شهروند در یک پیام رسان داخلی مطرح شد، وزیر ارتباطات  پس از توضیحات، با دریافت اسم صفحه او، قول پیگیری‌های لازم را داد.

زارع پور همچنین از این کاربر درباره میزان رضایت خود از فعالیت در پیام‌رسان‌های داخلی سوال پرسید و او گفت: چند صفحه فروشگاهی و در مجموع ۲۰۰ هزار کاربر دارد و در مقایسه با شبکه اجتماعی خارجی مشابه ( اینستاگرام) مشکلی ندارد.
ادامه داردمنبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا