فناوری اطلاعات

مدیریت بازار کشاورزی به صورت دیجیتال ممکن شدعرفان میرطالبی مدیر یک شرکت خلاق در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ما در این شرکت توانستیم سامانه ای در راستای مدیریت هوشمند کشاورزی طراحی کنیم که بدین واسطه مشکل بازار کشاورزان حل شود.

وی افزود: در واقع با سامانه ای که طراحی کردیم بستر مدیریت بازار و تجاری سازی محصولات کشاورزی فراهم و خدماتی به کشاورز ارائه می شود. از سوی دیگر به این وسیله نیاز خریداران محصولات کشاورزی را رفع می کنیم.

وی با اشاره به بانک اطلاعاتی عرضه و تقاضای این سامانه گفت: در حال حاضر با ۱۲۰ هزار کشاورز و ۹هزار و ۵۰۰ خریدار محصولات کشاورزی به واسطه این سامانه ارتباط داریم که بتوانیم از این طریق بازاریابی، بازارسازی و بازاررسانی محصولات کشاوزی را به سرانجام برسانیم.

مدیر این شرکت خلاق عنوان کرد: با روشهای مختلفی که در این سامانه طراحی کردیم، کشاورز محصولات خود را معرفی می کند و خریدار می تواند با این محصولات آشنا شود؛ سپس با دانشی که داریم سعی می کنیم معامله بین دو طرف به راحتی شکل بگیرد.

به گفته میرطالبی، تمام شرایط خرید و فروش در سامانه مشخص شده و معاملات بر اساس این شرایط انجام می شوند.

مدیر این شرکت خلاق خاطر نشان کرد: در واقع به واسطه این سامانه کمک می کنیم فاصله ای که در بازار بین کشاورز و خریدار وجود دارد پر شود.

پایان/ مرجع وب و فناوری

منبع:مهر

دکمه بازگشت به بالا