بدون دسته بندی

محصولات ضد پیری درمایونیک DermaUnique


این برند DERMAUNIQUE در ه محصولات ضد پیری و ضد چروک در قالب کرم و سرم فعالیت دارد و شعار این برند هست "ما متعهد به کیفیت هستیم"


درمایونیک یک برند جدید ولی با پشتوانه علمی بسیار قوی از کشور سوئیس است. درمایونیک با بهره‌گیری از عناصر گیاهی و طبیعی بسیار کمیاب قادر به کرم‌هایی با اثرگذاری بسیار قوی است. این برند نوپای سوئیسی در مدت زمان کوتاهی بازار بسیار خوبی در بیشتر از 20 کشور دنیا بدست آورده است. در شرکت مانتره کیش اقدام به بالک محصولات این برند نموده است و بسته‌بندی نهایی محصولات را در ایران انجام می‌دهد.تولید کننده بهترین کرم ضد چروک مناسب 30 سال و سن های بالا از جماه 40 و 50 و +60 سال و تولید کننده انواع سرم ضدپیری ، ترمیم کننده و کرم بهبود ده جوش و همچنین کرم های کرم ضد آفتاب در خط تولید این برند میباشد. این برند با قیمت مناسب در فروشگاه آرایشی بهداشتی کالا عرضه میگردد.

با افزایش سن و پیری، درم یا لایه میانی پوست می تواند از دست رفتن 20 تا 80 درصد ضخامت خود به واسطه تغییراتی که در سلول های مسئول تولید کلاژن و الاستین رخ می دهند را تجربه کند. ساخت این دو پروتئین با بالا رفتن سن کاهش می یابد که بر ساختار پوست تاثیرگذار میگذارد، در نهایت شل شدن آن منجر می شود. تغییرات در فیبرهای الاستین در افراد مسن معمول است و گاهی اوقات به شرایطی به نام الاستوز منجر می شود.
خواص هیالورونیک اسید برای پوست: هیالورونیک اسید یک هیدروکربن طبیعی و ترکیب شیمیایی آلی است که در ماتریکس سلول ها و بافت های خارجی بدن از جمله پوست، استخوان، و غضروف یافت می شود. این ماده اساس بافت همبند پوست بوده و قوی ترین ماده جاذب و تغذیه کننده پوست بوده است که برای التیام زخم ها نیز کاربرد دارد.
عصاره آلوئه ورا: این گیاه به عنوان یکی از موثرترین و مفید ترین از گیاهان مرطوب کننده شناخته می شود و اثربخشی آن برای کمک به نرمی، رطوبت رسانی و بازسازی پوست ثابت شده است. عصاره آلوئه ورا خواص درمانی دارد و زخم ها و جراحات پوستی را التیام می بخشد. بریدگی ها یا زخم های کو روی پوست، های پوستی و جوش ها به خوبی با آلوئه ورا درمان می شوند. آلوئه ورا سلول های مرده پوست را نرم کرده و از بین می برد.

پتیدها چیست؟ پتیدها یا (الیگوپپتاید) پروتئین های خیلی کوچک یا مینی پروتئینها میباشند. پروتئین ها ملکولهای بزرگی هستند که از اتصال تعداد زیادی اسید آمینه تشکیل گردیده . یک پروتئین می تواند از یک صد تا چندصدهزار اسیدآمینه تشکیل شده باشد. حال اگر تعداد این اسیدهای آمینه به چند عدد کاهش یاید، چیزی که باقی می ماند همان پپتید است.

بسیاری از ملکولهای حیاتی بدن پپتید میباشند. برخی از پپتیدهای طبیعی مهم بدن که در دنیای آرایشی بهداشتی اهمیت دارند عبارتند از فاکتور رشد هپاتوسیت (1) ، فاکتور رشد انتقالی (2)، ملانوتروپین یا هورمون تحریک کننده ملانین (3). این پپتیدها می توانند در نقش پیام رسان عمل کنند. به این معنا که در درون بدن گشت زنی کنند و به سلول های مختلف بگویند که چه کار بکنند و چه کاری نکنند. مثلا فاکتور رشد هپاتوسیت می تواند به فیبروبلاست بگوید که کلاژن بیشتری بساز! یا مثلا

جهت مشاهده محصولات سرم ضد چروک درمایونیک کامل این برند به لینک ما مراجعه فرمائید. این کرم شامل ویژگی های از جمله موارد زیر در سایت پوست کالا میباشد

  • مقابله موثر با آثار افزایش سن و پیری بر سلولهای پوستی
  • بازسازی و تقویت بافت پوست در سطح سلولی با الیگوپپتاید
  • آبرسانی عمیق به لایه های پوستی با هیالورونیک اسید
  • تقویت مکانیزم های دفاعی پوست در برابر آسیبهای محیطی
  • روشن کننده و شفاف کننده پوست با ویتامین C
  • تحریک ساخت پروتئین های کلاژن و الاستین در پوست
  • حفظ رطوبت و شادابی پوست با عصاره آلوورا
  • مقابله با رادیکالهای آزاد با اثر آنتی اکسیدانی ویتامین Eبرنامه نویس
جهت کسب اعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا