بدون دسته بندی

لیست قیمت فرش سجاده ای


طی چند ماه اخیر به دلیل نوسانات بازار ارز و دلار قیمت فرش سجاده ای دچار تغییرات زیادی شده و به طور چشمگیری افزایش داشته است. به همین دلیل متولیان مساجد و خریداران فرش نمازخانه و مسجد به دنبال فرش سجاده ای قیمت ارزان تر هستند و قیمت فرش سجاده ای محرابی و تشریفات بیش از پیش برای آنها مهم است.

از آنجایی که خرید فرش نمازخانه و مسجد به صورت عمده ای صورت می گیرد، حتی هزار تومان کمتر در هر متر فرش سجاده ای می تواند، تاثیر زیادی روی قیمت کل خرید داشته باشد.به همین دلیل در این مقاله می خواهیم ضمن اشاره به عوامل گفته شده در مقاله ی عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش سجاده ای و فرش تشریفات ، به عوامل دیگری که در قیمت فرش سجاده ای تاثیرگذار هستند، اشاره کنیم.

همچنین در ادامه ی این مطلب لیست قیمت فرش سجاده ای را قرار دادیم.

نگاهی به عوامل موثر بر قیمت فرش سجاده ای

عواملی که در قیمت فرش سجاده ای تاثیر گذار هستند و لازم است موقع خرید سجاده فرش به آن توجه کنیم عبارتند از: تعداد شانه تراکم جنس نخوزن فرش سجاده ایعرض فرش تشریفاتکیفیت آهار فرش مخصوص مسجد تاثیر وزن بر قیمت فرش سجاده ای

در زمان صادرات فرش مسجد و نمازخانه به دلیل پرداخت بهاء بابت حمل وزنی برای صادر کننده سجاده فرش ایرانی، وزن فرش نمازخانه مدرسه و مسجد مهم می باشد. وزن سجاده فرش رابطه ی مستقیمی با تراکم و شانه ی آن دارد. هر چه تراکم و شانه ی فرش مسجد بیشتر شود وزن آن نیز بیشتر می شود. در نتیجه قیمت آن بالاتر می رود.عرض فرش تشریفات

فرش تشریفاتی به دلیل اینکه نقش و نگار پیچیده ای ندارند، گزینه ی بسیار خوبی برای مکان هایی مانند هتل ها و رستوران ها و سالن های کنفرانس می باشد. این فرش ها در عرض های مختلفی تولید و عرضه می شوند. با در نظر گرفتن طول ثابت، هرچقدر عرض فرش تشریفات بیشتر باشد قیمت آن بیشتر می شود.

تاثیر کیفیت آهار

فرش های سجاده ای پس از بافت به قسمت تکمیل و آهار انتقال داده می شوند. به منظور افزایش استحکام سجاده فرش ایرانی در برابر پارگی ، نیروی فرسایشی و خواباندن پرزهای سطحی الیاف، نخ های تار را آهار می دهند. بنابراین کیفیت آهار فرش نمازخانه مدرسه و مسجد اهمیت زیادی دارد. و چون کیفیت دستگاه هایی که کار آهار زنی را انجام می دهند، به قیمت دستگاه تاثیر می گذارند بنابراین در قیمت سجاده فرش ایرانی تاثیر گذار هستند.عواملی نیز وجود دارند که تاثیر چندانی در قیمت فرش سجاده ای ندارد که لازم پیش از خرید سجاده فرش از آنها مطلع شویم. همانطور که می دانید فرش تشریفات و سجاده فرش مسجد و نمازخانه در طرح ها و رنگ های متفاوتی تولید می شوند. (می توانید در سایت شرکت سجاده فرش سجاده نقش، از منوی محصولات مشاهده نمایید)اما عوامل ظاهری مانند طرح و نقشه در قیمت سجاده فرش هیچ تاثیری ندارد. مثلا قیمت فرش سجاده ای 700 شانه طرح تابان رنگ سرمه ای با قیمت سجاده فرش طرح مبین با قیمت خرید فرش تشریفات یکسان است.

لیست قیمت فرش سجاده ای

حال که از عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش سجاده ای مطلع شدیم، در زیر به تفکیک نوع فرش سجاده ای لیست قیمت فرش سجاده ای را قرار می دهیم:

قیمت خرید فرش محرابی 440 شانه پلی استر درجه یکقیمت فرش سجاده ای 500 شانه طرح 700 الیاف ورجین درجه یکقیمت فرش سجاده ای 700 شانه دستباف گونه الیاف صد درصد اکرولیک صادراتیقیمت سجاده فرش 1000 شانه دستباف گونه الیاف صد درصد اکرولیک صادراتیتوجه داشته باشید که این لیست قیمت مربوط به تاریخ 29 مهر ماه 1399، می باشد و جهت دریافت قیمت جدید از طریق شماره های زیر، با مدیریت دفتر و فروشگاه شرکت سجاده نقش، درتماس باشید:

03154750200,1
09131617066
03155547876
جزئیات لیست قیمت فرش سجاده ای:

تولیدات شرکت سجاده نقش کاشان عموما فرش های 700 شانه با نخ های 100 درصد اکریلیک و هیت ست هستند. اما از آنجایی که قیمت سجاده فرش بالا افزایش داشته، مدیران شرکت سجاده فرش به دنبال تولید و فروش فرش مسجد و نمازخانه با قیمت مناسب و ارزان تر هستند تا مشتریان بتوانند فرش سجاده قیمت ارزان تر خریداری کنند.مدیران شرکت سجاده فرش سجاده نقش، خرید سجاده فرش محرابی و تشریفات با نخ های ورجین وسپس پلی استر را به مشتریان پیشنهاد می دهند. (البته سفارش خرید فرش تشریفات و محرابی با نخ ورژن، طبق نظر و خواست مشتریان و درخواست آنها صورت می گیرد)نخ ورژن هم قیمت سجاده فرش را کاهش می دهد، هم خصوصیات و مزایای فراوانی دارد. به همین دلیل طرفداران خاص خود را پیداکرده است.نخ های ورژن نسبت به نخ اکریلیک قیمت مناسب تر و ارزان تری دارند. به همین دلیل قیمت فرش سجاده ای را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند. از طرفی نسبت به نخ پلی استر یا BCF کیفیت بسیار بهتری دارند. سجاده فرش ایرانی بافته شده با نخ ورژن دوام و لطافت بیشتر و ثبات رنگ بسیار زیادی دارد و در صورت پاخوردگی نرمی و لطافت خود را از دست نمی دهد.بنابراین اگر نمی توانید با فرش سجاده قیمت بالا که با نخ اکریلیک بافته شده کنار بیایید یا توانایی خرید فرش محرابی و تشریفات اکریلیک ندارید بهتر است نخ ورژن را انتخاب کنید.برای اطلاع از سایر خصوصیات نخ ویرجین (ورژن) و مقایسه آن با نخ های اکریلیک و پلی استر مقاله ی مقایسه سجاده فرش با نخ آکرلیک و ورجین و پلی استر را مشاهده کنید.یک نکته را باید ذکر کنیم که فرش های سجاده ای 1000 شانه و 1200 شانه نیز بافته می شوند اما به دلیل آنکه قیمت سجاده فرش با این شانه ها بسیار زیاد است، مشتریان از آنها استقبال نمی کنند. می توان گفت تولید و سفارش این فرش مسجد و نمازخانه نزدیک به صفر است.نوع دیگر فرش سجاده قیمت ارزان تر فرش هایی با شانه و تراکم پایین تر هستند. مسلما برای هر شانه تراکم های متفاوتی وجود دارد. اگر می خواهید فرش سجاده قیمت ارزان تر و در عین حال فرش نمازخانه مدرسه و مسجد با کیفیتی خریداری کنید، شانه بالاتر و تراکم های پایین تر را خریداری کنید. مثلا اگر نمی توانید فرش مخصوص مسجد 700 شانه تراکم 2550 با نخ اکریلیک بخرید و می خواهید فرش محرابی یا تشریفات شما کیفیت خود را حفظ کند و می توانید با اندک تفاوت قیمت فرش سجاده ای را بخرید تراکم 2250 یا 2100 را بخرید. اگر باز میخواهید قیمت سجاده فرش پایین تر بیاید می تواند طرح 700 شانه بخرید. سجاده فرش طرح 700 شانه

فرش مخصوص مسجد، طرح 700 شانه در واقع 500 شانه است اما تفاوت هایی نیز با آن دارد. چون فرش های سجاده ای، طرح 700 شانه با ماشین آلات پیشرفته تر بافته می شود امکان استفاده از طرح و نقشه فرش های 700 شانه وجود دارد. همین مورد سبب می شود ترکیب رنگی بیشتر و زیباتری برای فرش های سجاده ای فراهم شود. همچنین می توانیم به جای 5 رنگ در نقشه فرش محرابی از 8 رنگ استفاده کنیم.ارتفاع نخ خاب در فرش های طرح 700 شانه 12.5 میلیمتر و در فرش 700 شانه 10.5 میلیمتر است.فرش های 700 شانه گره های بیشتری دارند و ریزبافت تر از فرش 700 شانه اند.جهت مشاوره یا خرید فرش محرابی طرح 700 شانه با ما در ارتباط باشید.گروه صنعتی سجاده نقش(متعلق به شرکت سجاده فرش سجاده نور کاشان)، تولید کننده فرش های سجاده ای، فرش، فرش مخصوص مسجد،فرش محرابی، فرش تشریفاتی و… با ارائه مشاوره رایگان در خدمت شماست. شما میتوانید از طریق سایت سجاده نقش نیز اطلاعات لازم در مورد انواع سجاده فرش، خرید سجاده فرش، شرایط ویژه فروش فرش مسجد وفرش نمازخانه و… را به دست آورده و با مناسب ترین کیفیت و قیمت فرش سجاده ای بخرید.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − یک =

دکمه بازگشت به بالا
WhatsApp chat