تماس با ما: 02166057992 چت آنلاین   ورود

لبخند هالیوودی چیست و انواع روش های آن


لبخند هالیوودی چیست ؟به دندان هایی که هنگام خندیدن زیبایی منحصر به فردی دارند لبخند هالیوودی گفته می شود . خنده زیبا از جمله مواردی است که در زیبایی صورت فرد تأثیر زیادی دارد . برای داشتن خنده خوب بی شک باید لبخندی زیبا و هالیوودی داشته باشید . این کلمه برگرفته از نوع لبخند و زیبایی بازیگران هالیوودی است . دز مورد لبخند هالیوودی قبل از این که هر اقدام جدی انجام دهید باید حتما مدل آزمایشی آن را برای خودتان امتحان کنید . نکته دیگری که در مورد لبخند هالیوودی حتما باید به آن توجه داشته باشید این است که چنان چه دندان هایتان دچار پوسیدگی یا بیماری خاصی است باید قبل از اقدام به عمل های زیبایی حتما مشکلات آن را برطرف نمایید . خنده زیبا قطعا صورت را جذاب تر خواهد کرد و اعتماد به نفس فرد را افزایش خواهد داد . منظور از لبخند هالیوودی دندان های صاف و شفاف است که سبب خوش فرم جلوه کردن دهان فرد می شود .برای اصلاح طرح لبخند روش های زیادی وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد .

هر فرد باید با توجه به شرایط و نقص هایی که دارد با دندانپزشک مشورت کرده و بهترین روش را انتخاب کند .
کلا درمان و زیباسازی در حوزه دندان و به خصوص زیبایی از جمله لبخند هالیوودی دندان مستلزم مراقبت از دهان و دندان و نگهداری بعد از درمان است. برای مثال، سفید کردن دندان باید گاهی اوقات تکرار شود تا درخشان بودن دندان ها ماندگار باشد و حفظ شوند.
دندان های مصنوعی چینی با کیفیت پایین ممکن است لب پر شده یا بشکنند و به تعویض نیاز داشته باشند. باندینگ کامپوزیت دائمی ممکن است لک بیفتد و باید بهبود پیدا کند یا تعویض شود. روکش های دندان عموما باید پس از ۱۰ تا ۱۵ سال تعویض شوند. اصلاح لبخند لثه ای نیز باید در طول زمان بهبود پیدا کند.

زیبا نبودن شکل و رنگ دندان ها می تواند یکی از تاثیر گذار ترین عوامل در کاهش زیبایی چهره شما شود. طرح لبخند می تواند زیبایی را به شما بازگرداند. اما اصلاح طرح لبخند چیست ؟
برای پی بردن به پاسخ لبخند هالیوودی چیست ؟ تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. امروزه با توسعه علم ترمیم در دندانپزشکی وجود اختلالات در دندان ها به راحتی قابل رفع می باشد. طراحی لبخند ترکیبی است از علم هنر و علم دندانپزشکی برای ایجاد طرح لبخندی زیبا طبق آناتومی صورت شما که برای آن می بایست از یک متخصص دندانپزشکی کمک بگیرید. مطمئنا برای ایجاد لبخندی زیبا عوامل و فاکتور های مهمی تاثیر گذار هستند که سن، رنگ و شکل دندان، شکل لب، خطوط صورت، جنسیت و آناتومی فک از جمله این عوامل می باشند.

روش های اصلاح طرح لبخند یا لبخند هالیوودی چیست ؟

برای داشتن لبخند هالیوودی چندین روش وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم : سفید کردن دندان برای داشتن لبخند زیبا و هالیوودی یکی از مهم ترین اصل ها سفید بودن دندان ها در حین خندیدن است . امروزه در کلینیک های دندان پزشکی معمولا برای سفید کردن دندان از لمینت و بلیچینگ استفاده می کنند که هر کدام مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند . اگر نمی توانید برای زیبا تر کردن لبخند خود هزینه زیادی بپردازید سفید کننده های خانگی زیادی نیز وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید مانند :

 • جوش شیرین
 • پوست موز
 • آبلیمو
 • سرکه سیب

کاشت دندان
از دست دادن دندان به هر دلیلی که تأثیر زیادی در کاهش اعتماد به نفس فرد وناخوشایند بودن ظاهر لبخند او دارد . خوشبختانه امروزه به دلیل پیشرفت علم دندانپزشکی راه های زیادی برای کاشت دندان وجود دارد تا شخص بتواند دندان از دست رفته خود را جایگزین کند و لبخند زیبا داشته باشد . برای کاشت دندان راه های گوناگونی وجود دارد مانند :ایمپلنت ، استفاده از دندان مصنوعی ، پل ثابت
از روش های کاشت ایمپلنت می توان به موارد زیر مراجعه کنید:

ایمپلنت فوری

ایمپلنت فوری از لحاظ تکنیک کارگذاری با ایمپلنت های دیگر متفاوت است .در کاشت ایمپلنت فوری یا ایمپلنت یک روزه اگر طول و عرض استخوان مناسب باشد و تراکم استخوان هم به صورت ایده آل وجود داشته باشد نیازی نیست سه ماه برای کاشت پروتز صبر کنید . می توانید پروتز موقت نصب کنید سپس بعد از سه تا پنج ماه آن را با پروتز نهایی تعویض کنید . پروتز اولیه ای که برای کاشت ایمپلنت فوری استفاده می شود از مواد پلاستیکی سبک ساخته می شود . این پروتز از جنس فلز یا چینی نیست و کمی کوتاه تر از سطح جونده است .این ویژگی ها باعث می شود تا زمان جوش خوردن ایمپلنت فشار کمتری به آن وارد شود .

جای گذاری ایمپلنت دندان به جای دندان تخریب شده می تواند به دو صورت انجام شود :۱- بعد از ترمیم محل کشیده شدن دندان ۲- هم زمان با کشیدن دندان در گذشته هنگامی که دندانی کشیده می شد دو الی سه ماه باید زمان می گذشت تا کاشت ایمپلنت انجام شود . در حال حاضر با پیشرفت علم و تولید مواد جدید توسط تکنولوژی پیشرفته امروزی این امکان به وجود آمده است که بتوان هم زمان با کشیدن دندان ، جراحی ایمپلنت نیز انجام داد که به آن ایمپلنت فوری یا یک روزه می گویند . تصمیم گیری درمورد کشیدن دندان و یا ایمپلنت فوری نیازمند دقت و توجه زیادی می باشد. ایمپلنت هایی که به صورت فوری انجام می شوند میزان موفقیت زیادی داشته اند. ایمپلنت دندان جایگزینی عالی برای دندان از دست رفته است که امروزه محبوبیت آن به شدت رو به افزایش است. ایمپلنت از یک پست(پایه)تیتانیومی تشکیل شده که در استخوان فک جایگذاری می‌شود.

ادامه مطلب:مرکز لبخند https://markazlabkhand.com/immediate-implant/

ایمپلنت پانچ

یکی از کارآمدترین روش های جایگزین کردن دندان ایمپلنت پانچ است . بر اساس مطالعات انجام شده کاشت ایمپلنت به شیوه پانچی یا بدون جراحی در مقایسه با جراحی های معمول بر میزان طول عمر ایمپلنت تأثیر نمی گذارد . این روش توانسته است تحولی عظیم در بین روش های کاشت دندان به وجود بیاورد . برای کاشت ایمپلنت پانچ بیمار در طول یک جلسه مشکلات خود را مطرح می کند سپس متخصص ایمپلنت از آزمایش هایی مانند CT Scan، رادیولوژی، قالب گیری، عکس برداری استفاده می کند تا مشکلات را تشخیص دهد . سپس یک برنامه درمانی مناسب برای بیمار تجویز می کند . در ادامه دندان های جدید بیمار ساخته می شود .

ایمپلنت پانچ یا ایمپلنت فلپلس یکی از بهترین روش های کاشت ایمپلنت است که به وسیله آن می توانید دندان از دست رفته خود را در سریع ترین زمان ممکن بدون نیاز به جراحی جایگزین کنید .هنگام جای گذاری ایمپلنت معمولا لثه به وسیله تیغ جراحی باز می شود سپس ایمپلنت در استخوان کاشته می شود اما در ایمپلنت پانچ این گونه نیست . این روش نیازی به بخیه ندارد بنابراین اگر از جراحی و بخیه می ترسید ما به شما این روش را پیشنهاد می کنیم . در ایمپلنت پانچ دندانپزشک برای پیدا کردن زاویه و موقعیت مناسب ایمپلنت در استخوان از تصاویر سه بعدی استفاده می کند . البته انجام این روش نیز مانند سایر روش های کاشت ایمپلنت نیاز به شرایط خاص دارد .

ادامه مطلب:مرکز لبخند https://markazlabkhand.com/puncture-implant/

ایمپلنت زیرکونیا

کاشت ایمپلنت زیرکونیا در عرصه‌ی دندانپزشکی درمانی بسیار جدید است، زیرا ایمپلنت زیرکونیا اولین بار در سال ۲۰۰۷ استفاده شد در صورتی که ایمپلنت تیتانیوم از سال ۱۹۸۰ استفاده می شده است .
ایمپلنت زیرکونیا و تیتانیوم هر دو نرخ پذیرش بالایی با سلول های بدن دارند یعنی استخوان می تواند در اطراف ایمپلنت مانند ریشه های طبیعی دندان رشد کند . زیرکونیا یک ماده‌ی کریستالی است که وقتی در دندانپزشکی جهت ساخت ایمپلنت دندان مورداستفاده قرار می‌گیرد، رنگ دندان را به خود می‌گیرد. ایمپلنت‌های زیرکونیا اغلب بدون فلز بوده و وقتی‌که فلز زیرکونیوم مورداستفاده قرار گرفت به فاز کریستالی خود تبدیل می‌شوند که اصطلاحا سرامیک زیرکونیا و یا فلز آزاد نام دارد. با توجه به افزایش نگرانی‌ها در مورد جیوه‌ای که در ایمپلنت‌های تیتانیومی مورداستفاده قرار می‌گیرد،بیماران ترجیح می‌دهند که از ایمپلنت‌های عاری از فلز استفاده کنند.

ادامه مطلب: مرکز لبخند https://markazlabkhand.com/zirconia-implant/

ایمپلنت لیزری

ایمپلنت لیزری و بکار بردن لیزر در کاشت ایمپلنت دندان کمک شایانی به متخصص ایمپلنت و بیماران کرده است. با لیزر می توان میزان جراحت به بافت لثه را به حداقل میزان ممکن رساند که این امر در بهبود سرعت بهبودی و کاهش درد و خونریزی های احتمالی بسیار موثر است. درمان و جراحی های ایمپلنت با لیزر به سرعت در حال گسترش بوده و از استقبال فراوانی در بین بیماران و دندانپزشکان همراه شده است. کاشت دندان و بکار بردن لیزر دندان برای این امر بایستی با دقت انجام شود. بکار بردن لیزر با طول موج مناسب و دقیق نکته خاصی است که متخصص ایمپلنت بایستی رعایت نماید. فرایند استفاده از لیزر می تواند در مراحل متعدد کاشت دندان بکار رود. هم در مرحله اولیه کاشت ایمپلنت دندان می توان برداشتن لثه و ایجاد شکاف را با لیزر انجام داد و هم در مرحله ثانیه می توان بافت ایجاد شده روی ایمپلنت را برداشت و عملیات کاشت را ادامه داد.

ادامه مطلب:https://markazlabkhand.com/laser-implant/

ایمپلنت کره ای

ایمپلنت کره ای در سال های اخیر اکثر بازار ایران را در دست گرفته اند. ایمپلنت کره ای با توجه به قیمت مناسب و قطعات در دسترس ، مورد استفاده اکثر دندانپزشکان و متخصصان دندانپزشکی می باشد. البته به این نکته توجه داشته باشید که برند ایمپلنت های کره ای مانند سایر محصولات کشور ها جنس خوب و یا جنس نامناسب دارند.

ادامه مطلب:https://markazlabkhand.com/korean-implant/

ارتودنسی
آیا شما هم از ردیف نبودن و متناسب نبودن دندان های خود آزرده خاطر هستید ؟ اصلا نگران نباشید با استفاده از ارتودنسی می توان دندان ها را صاف کرده و ظاهر زیبا تری به آن ها داد . از روش های مختلف ارتودنسی می توان به ارتودنسی ثابت ، ارتودنسی متحرک ، ارتودنسی نامرئی و..اشاره کرد . اگر ناهنجاری دندان به حدی باشد که تنها با ارتودنسی حل نشود باید جراحی فک را نیز انجام داد .برای آشنایی بیشتر با ارتودنسی می توانید به سایت دکتر محمد علی ناصری متخصص ارتودنسی مراجعه کنید:
https://drnaseriorthodontist.com/

لمینت سرامیکی


لمینت دندان پوسته‌هایی با ضخامت نازک است که متناسب با شکل و ویژگی های دندانی هر شخص به صورت منحصر به فرد ساخته میشوند. در ساخت این پوسته های نازک از موادی با رنگ های طبیعی و نزدیک به رنگ دندان استفاده میشود بنابراین می توان گفت لمینت دندان لایه ای است که دارای مواد هم رنگ دندان می باشد .لمینت ها را در بخش جلویی دندان ها متصل میکنند. تا مواردی مانند رنگ، ظاهر، اندازه و طول دندان ها را تغییر داده و برای فرد لبخندی گیراتر و زیباتر ساخته شود.

ادامه مطلب:https://markazlabkhand.com/tooth-lamination/

پر کردگی به رنگ دندان

افراد معمولا هنگامی که دندان هایشان خراب می شود آن را با فلز های قدیمی پر می کنند . این پر کردن دندانشان را سیاه کرده و با رنگ دندان تضاد ایجاد می کند . البته امروزه اکثر دندانپزشکان برای پر کردن دندان از مواد کامپوزیتی سفید رنگ استفاده می کنند که باعث می شود دندان ها زیبا تر جلوه کند . اصلاح لبخند لثه ای

به مشخص شدن مقدار زیادی از لثه هنگام خندیدن لبخند لثه ای می گویند . این مشکل دلایل مختفی دارد از جمله :

 • کوتاه بودن طول تاج دندان
 • بلند بودن طول یک سوم میانی صورت
 • کوتاهی لب بالا
 • هایپر اکتیو بودن عضلات لب

باندینگ دندان

باندینگ دندان یکی از روش های اصلاح طرح لبخند است که هیچ گونه خطری ندارد . از این روش می توان برای بهبود ظاهر خراشیده ، ترک خورده یا تغییر رنگ دندان ها استفاده کرد . برای حذف فضاهای خالی بین دندان ها ، تغییر شکل یا اندازه دندان ها نیز می توان از باندینگ دندان استفاده کرد . باندینگ را می توان در کم تر از یک ساعت انجام داد . برای تغییر رنگ دندان های فرد باید از بهترین رنگی که با دندان فرد مطابقت دارد استفاده کرد . اصول لبخند هالیوودی

در یک دید کلی اگر بخواهیم شرایط یک لبخند زیبا یا هالیوودی را بیان کنیم باید اصول زیر را بررسی کرد :

 1. نسبت طول به عرض دندان ها ۷۵ تا ۸۰ درصد باشد.
 2. تمام دندان ها قدامی بالا شیب ملایم به سمت خط وسط داشته باشند.
 3. یک خط فرضی از بین دوچشم تا زیر بینی بکشید ؟ آیا ترتیب قرار گرفتن دندان ها نسبت به این خط قرینه است؟
 4. آیا دندان ها همگی سفید و یک رنگ هستند ؟
 5. هنگام خندیدن چه مقدار از لثه شما نمایان می شود ؟ در یک لبخند زیبا باید یک تا سه میلی متر از لثه دیده شود.
 6. هرچقدر پهنای لبخند بیشتر باشد و هنگام خندیدن دندان های بیشتری نمایان شود آن لبخند زیبا تر است.
 7. دندان ها از لحاظ تراز و تقارن یکی باشند .
 8. آیا دندان افتاده دارید ؟ اگر هرکدام از دندان هایتان به هردلیلی افتاده است حتما آن را جایگزین کنید زیرا فاصله بین دندان ها باعث پوسیدگی می شود .

دندانپزشک معالج با معاینات لازم و عکس برداری های فتوگرافی که انجام می گیرد با کمک گرفتن از نرم افزارهای مخصوص لبخند فرد را بعد از درمان آنالیز می کند و مشکلات و آسیب های دهانی بیمار را بیان کرده و درمان های لازم را نام می برد سپس روش کار هریک را نیز بیان کند تا بیمار توجیه شود و اقدامات لازم را جهت انجام درمان بپذیرد.

مزایای داشتن لبخند هالیوودی چیست ؟

انجام اصلاح طرح لبخند مزایای بسیار زیادی دارد. با استفاده از این روش می توانید عیوب دندانتان مثل شکستگی، پریدگی و ترک را بپوشانید. از مزایای اصلاح طرح لبخند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تغییر شکل دندان و یا تصحیح آن
 • سفید کردن دندان ها به علت بد رنگی
 • کوتاه بودن زمان انجام اصلاح طرح لبخند و …

نرم افزار لبخند هالیوودی

بعضی از کلینیک ها از نرم افزار هایی برای طراحی لبخند استفاده می کنند تا بیمار قبل از انجام هر گونه عملی درک درستی از فرایند و نتیجه آن داشته باشد. با نرم افزار گرافیکی می توان موارد زیر را مشاهده کرد.

 • طرح سه بعدی شبیه سازی شده لبخند بیمار
 • با این نرم افزار می توان در مان نهایی را بصورت تقریبی مشاهده کرد.
 • در این نرم افزار فواصل دو مردمک چشم و فاصله گوشه لب و ارتفاع صورت نیز سنجیده می شود.

امروزه بازیگران هالیوود و افراد معروف زیادی به دنبال لبخند هالیوودی و زیبا سازی لبخند خود هستند که در ادامه چند مورد از آن ها رابرای شما نام خواهیم برد : براد پیت: براد پیت از بازیگران مشهور هالیوود است که با گذشت زمان توانسته است با ورزش و رژیم غذایی خود را جوان و سالم نگه دارد البته شایعاتی در مورد انجام جراحی های زیبایی وکاهش دادن چین و چروک های صورتش وجود دارد . از کار هایی که وی برای داشتن لبخند هالیوودی انجام داده است می توان به سفید کردن دندان ها و لمینت اشاره کرد .
بن افلک:
بن افلک یکی از بازیگران خوش چهره هالیوودی است که همراه با دوست خود مت دیمن وارد سینما شد اما نتوانست به موفقیت های او برسد . بن افلک برای شاداب نگه داشتن چهره و اندام خود عمل زیبایی انجام نداده است زیرا عقیده دارد نیازی به انجام این عمل ها نیست اما برای داشتن لبخندی زیبا اقدام به زیبا سازی و درمان دندان های خود کرده است .
بن افلک دندان هایی با فاصله و کوتاه داشت به همین خاطر برای زیباسازی لبخند خود از لمینت ، روکش استفاده کرده است . وی هم چنین دندان هایش را سفید کرده است .وی برای این کار هزار دلار هزینه کرد .

تام کروز: تام کروز یکی از دندان های فک بالایش را از دست داد و این موضوع باعث بهم خوردن خط لبخند او شد . او با استفاده از روش های نوین دندانپزشکی توانست ظاهر لبخند خود را زیبا سازد . او برای داشتن لبخند هالیوودی از ارتودنسی ، لمینت ، بلیچینگ استفاده کرده است که حدود ۳۰ هزار دلار برایش هزینه پرداخته است .

اوپرا وینفری:
اوپراوینفری یکی از ثروتمندترین زنان دنیا است که برنامه تلویزیونی پر بیننده ای دارد . این شخص به دلیل لحن زیبایی که در کلام خود دارد افراد را به خود جذب می کند و محدودیت بالایی دارد . او پس از کسب محبوبیت وضعیت دندان های خود را با ارتودنسی نامرئی اصلاح کرد . وی هم چنین از کامپوزیت های سرامیکی برای روکش دندان های خود استفاده کرد . با وجود هزینه بالای این روکش ها او اقدام به انجام این کار کرد .


جورج کلونی :
جورج کلونی محبوبیت زیادی دارد و یکی از سوپراستار های هالیوود است . جورج عادت به دندان قروچه داشت به همین دلیل دندان های او دچار ساییدگی شده بود .او برای بهبود وضعیت دندان هایش از روش های اصلاح طرح لبخند استفاده کرد . ساییده شدن دندان های جلویی وی باعث کوتاه شدن ارتفاع دندان هایش شد . وی با روکش های لمینت چینی و لیزر ارتفاع دندان هایش را افزایش داد و فرم دندان هایش را اصلاح کرد . هزینه ای که جورج برای اصلاح طرح لبخند خود پرداخت کرد حدود ۳۰ هزار دلار برآورد شد .
ماندگاری اصلاح طرح لبخند

یکی از مهم ترین سوالاتی که معمولا به ذهن افراد خطور می کند این است که میزان ماندگاری لبخند هالیوودی چقدر است ؟برای طول عمر اصلاح طرح لبخند نمی توان مدت زمان دقیقی مشخص کرد . همان طور که در ابتدا گفته شد مهم ترین عامل تأثیر گذار در طول عمر لبخند هالیوودی مراقبت از دندان ها است .

در صورتی که از دندان هایتان به خوبی مراقبت نکنید به حالت قبل بازخواهد گشت و نتیجه کار از بین می رود .برخی از تکنیک های اصلاح طرح لبخند نیاز به تکرار دارند به طور مثال وقتی دندان هایتان را سفید می کنید پس از گذشت مدتی مجددا زرد خواهد شد و دوباره باید اقدام به سفید کردن دندان هایتان کنید . در صورتی که برای روکش دندان از جنس خوب آن استفاده کنید تا ۱۰ الی ۱۵ سال نیاز به اقدام دیگری ندارید .

هزینه های لبخند هالیوودی

برای لبخند هالیوودی نمی توان قیمت دقیقی تعیین کرد زیرا به عوامل گوناگونی بستگی دارد . قطعا هر چقدر مدت زمان رسیدگی به دندان ها بیشتر باشد هزینه بیشتری برای اصلاح طرح لبخند باید پرداخت کرد . تخصص دندانپزشک و مکانی که هستید نیز در قیمت اصلاح لبخند تأثیر گذار است . برای اطلاع دقیق از هزینه باید دندانپزشک وضعیت دندان هایتان را بررسی کند تا بتواند قیمت بدهد .
چگونه صاحب لبخند هالیوودی شوید:

برای داشتن لبخند هالیوودی باید مراحل زیر راطی کنید :
ا-ابتدا باید دندان هایتان معاینه شود و وضعیت دندان ها با فک بسته دهان بررسی شود که آیا نیاز به لبخند هالیوودی دارد یا نه . در جلسه اول باید بیماری های لثه و پوسیدگی که دارید را به دندانپزشک خود بگویید . چنان چه عادت اشتباهی مانند دندان قروچه دارید نمی توانید از ونیر پورسلین استفاده کنید و باید از روش های سفید کننده دندان استفاده کنید .
۲- در مرحله بعد باید وضعیت دهان شما بررسی شود تا مشخص شود آیا شرایط لازم برای داشتن لبخند هالیوودی دارید ؟ با لبخند آزمایشی می توانید نوع لبخند مناسب رابرای خود انتخاب کنید و نتیجه را ببینید .خط لبخند دارای مدل های مختلفی از جمله تخم مرغی ، جوانی ، طبیعی ، هالیوودی است که برای خط لبخند خود باید یکی را انتخاب کنید تا متخصصان آزمایشگاهی آن را بسازند .
۳-پس از اتمام درمان ونیر روی دندان ها باید سفید کردن دندان ها انجام شود تا سایه ای که روی دندان ها افتاده از بین برود و بهبود یابد .قبل از سفید کردن دندان ها باید قابلیت دندان ها را برای سفیدی بسنجید .
۴-مدل های مختلفی از ونیر را آماده کنید تا روی دندان شما گذاشته شود . سپس دندان ها بی حس شده و طرح لبخند آزمایشی به صورت وقت روی دندان های شما گذاشته می شود تا مشخص شود طرح لبخند هالیوودی که انتخاب کرده اید به چه صورت است .
۵-بعد از گذشت چند روز باید به آزمایشگاه بروید و در مورد ونیر موقتی خود با تکنسین آزمایشگاه صحبت کنید . در این جلسه می توانید هر تغییری مانند نوع و رنگ طرح را به دندانپزشک بگویید تا وی انجام دهد .

منبع:مرکز لبخندبرنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نظرات شما

WhatsApp chat