فناوری اطلاعات

فکر به آینده من را میلیونر کرد


—————- رپرتاژ آگهی —————–

افراد هر روز برای غذا خوردن از سفره استفاده می کنند و امروزه به دلایل زیادی من جمله مشغله های کاری مردم رو به استفاده از سفره یکبار مصرف آورده اند و من که وارد دنیای تجارت شده بودم این محصول را انتخاب کردم و فعالیتم را با صادرات انواع سفره یکبار مصرف آغاز نمودم.

 

سفره یکبار مصرف کیلوییسفره یکبار مصرف کیلویی به دلیل جنس ضخیمی که دارد در بین مردم محبوبیت زیادی دارند.

سفره یکبار مصرف انواع و اقسام مختلفی دارد که شامل: سفره یکبار مصرف ساده، کاغذی، شیشه ای هستند ابعاد سفره در اندازه و ضخامتی استاندارد تولید شده اند.

سفره ها در دو نوع رولی و کیلویی هستند که امروزه طرفداران بسیاری دارند خانم های زیادی برای میهمانی و مجالس سفره یکبار مصرف تهیه می کنند.

سفره یکبار مصرف در مدل گل دار، فانتزی، ساده وجود دارند که برای مکان های مختلفی از جمله رستوران ها و قهوه خانه ها کاربردی هستند.

 

سفره یکبار مصرف ضخیم
امروزه سفره یکبار مصرف ضخیم بدون نیاز به جمع‌آوری و شستشو و نگرانی بابت انتقال باکتری به غذا، در سایز ها و متراژ های مختلفی تولید می شوند که زمان زیادی را برای شما حفظ می کنند.

مواد اولیه ای که برای تولید سفره یکبار مصرف ضخیم استفاده می شوند، در بیشتر موارد، مواد پلیمری اند که پایه نفتی دارند و در موارد دیگر از کربن استفاده می شود که کیفیت پایین تری دارد.

سفره های یکبار مصرف در اندازه های مختلفی عرضه می شوند؛ از لحاظ متراژ از 9 متر شروع می شوند و تا 100 متر نیز موجود هستند؛ از لحاظ عرضی نیز از عرض 30 تا 120 سانتی متری تولید می شوند.

سفره ها هر چه ضخامت بیشتری داشته باشند، از کیفیت بالاتری نیز برخوردارند؛ انواع مختلف سفره یکبار مصرف از لحاظ جنس شامل کاغذی، پلاستیکی، شفاف، بدون رنگ و طلاکوب می باشند.

 


سفره یکبار مصرف کاغذی
امروزه استفاده از سفره یکبار مصرف کاغذی در سفر، پیک نیک خیلی راحت است و دیگر نیاز به سفره های بزرگ و جا گیر نیست.

در بیشتر رستوران ها و بیشتر صنایعی که با مواد غذایی سر و کار دارند از این سفره های کاغذی استفاده می کنند.

از این رو به دلیل زیبایی و جنس ضخیم این سفره می توان برای کاور کردن بعضی از وسیله ها و داخل کابینت از آن استفاده کرد.

مشخصات سفره یکبار مصرف کاغذی زیاد است امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع و اقسام سفره ها تولید می شود.

سفرهای یکبار مصرف در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ تولید می‌شوند این سفره ها انواع مختلفی از جمله رولی، پلاستیکی، کاغذی، مجلسی، دارد.

به دلیل ضخامت مناسب و رنگ و طرح های جذاب همچنین برای پرفراز بودن سفره در مراسم ها و مهمانی و مراسمات عزا قابل استفاده است.

 

 منبع:ایتنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا