فناوری اطلاعات

فعالان زیست بوم صنایع خلاق به اینوتکس ۲۰۲۳ می روندبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، هر ساله نمایشگاه اینوتکس به عنوان بزرگترین رویداد نوآوری و فناوری، با هدف گردهمایی فعالان اکوسیستم فناوری در پارک فناوری پردیس این معاونت برگزار می‌شود.

امسال دوازدهمین دوره از رویداد اینوتکس در حالی برگزار می‌شود که مخاطب و بازدیدکنندگانی از دیگر کشورها دارد.

توانمندسازی کارآفرینان و شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع خلاق از طریق ارائه موفقیت‌های‌شان، تامین منابع مالی، پیدا کردن مسیر مناسب جهت ورود به بازار و نیز برقراری ارتباط میان اجزای مختلف زیست‌بوم نوآوری و فناوری از جمله اهداف برگزاری این رویداد است، از این‌رو اعضا و فعالان اکوسیستم فناوری گرد هم می آیند.

در همین راستا علاوه بر شرکت‌های دانش‌بنیان، فناوران، سرمایه‌گذاران، استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های خلاق حوزه فناوری‌های فرهنگی و نرم نیز به همراه خانه‌های خلاق و نوآوری فرصت حضور خواهند داشت تا خود و دستاوردهای‌شان را معرفی کنند.

گفتنی است، ستاد توسعه فناوری فرهنگی و نرم معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در راستای حضور فعالان بزرگ زیست بوم صنایع خلاق گام‌هایی برداشته است.

این شرکت‌ها که در حوزه های پویانمایی و پی نمایی، صنعت بازی، آموزش و یادگیری، صنایع دستی و فرهنگی، اسباب بازی، نوشت افزار، فناوری های اجتماعی، صنعت سینما و هنرهای نمایشی، طراحی، ظواهر و سبک پوشش و … هستند می توانند در رویداد فناوری و نوآوری اینوتکس ۲۰۲۳ در کنار شرکت‌های دانش‌بنیان حضور یابند.

شرکت‌ها و خانه‌های خلاق و نوآوری علاقمند به حضور در اینوتکس ۲۰۲۳ می‌توانند با مراجعه به اینجا ثبت نام کنند.

این خبر را در ایران وب سازان مرجع وب و فناوری دنبال کنید

منبع:مهر

دکمه بازگشت به بالا