فناوری اطلاعات

فروش محصولات فناورانه پارک فناوری پردیس به ۴۰ کشور دنیابه گزارش خبرنگار مهر؛ مهدی صفاری‌نیا امروز در افتتاحیه رویداد اینوتکس ۲۰۲۳ گفت: فرصت‌هایی که طی ۴ روز برگزاری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ وجود دارد، فرصت اشتغال، تجربه و فرصت آشنایی و همکاری و شبکه‌سازی را فراهم می‌کند.

وی افزود: از دیگر فرصت‌های ایجاد شده در این نمایشگاه، معرفی محصولات و خدمات فناورانه به بازارهای داخلی و یافتن شرکا برای همکاری‌های بین‌المللی است.

صفاری‌نیا گفت: برگزاری سالانه این رویداد به توسعه کمی و کیفی زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور کمک می‌کند.

وی ادامه داد: از ویژگی‌های جدید اینوتکس ۲۰۲۳، رونمایی از رویدادی جدید در حوزه تأمین مالی تحت عنوان فینوتکس است.

رئیس پارک فناوری پردیس گفت: مؤسس و متولی رویداد اینوتکس، پارک فناوری پردیس بوده است. این پارک تبدیل به یک منطقه نوآوری با زیست‌بوم کامل در ابعاد بین‌المللی شده است.

صفاری‌نیا گفت: در پارک پردیس صدها هزار شرکت فناوری ایرانی و خارجی با بیش از ۹ هزار متخصص و ابعاد عملیاتی ۱۰۰ هزار هکتار وجود دارند که با اضافه شدن شهرک مسکونی نخبگانی یک ابعاد جدید از نوآوری تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: پارک فناوری پردیس دارای شبکه بین‌المللی در ده‌ها سازمان است و محصولات پارک پردیس در ۴۰ کشور دنیا عرضه شده و به فروش می‌رسد.

صفاری نیا گفت: در آینده ما باید به مساحت ۵۰۰ هکتار برسیم تا هلدینگ‌های جدید در حوزه دانش‌بنیان‌ها، کمپ‌های اختصاصی خود را در این منطقه نوآوری استقرار می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم سهم عمده‌ای از اقتصاد دانش‌بنیان در این منطقه نوآوری رقم خواهد خورد.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا