بدون دسته بندی

فروش انواع یخچال جزیره فروشگاهی با طراحی خاص و منحصر به فرد و با قیمت مناسب


در حالت کلی برای راه اندازی هر سوپرمارکت یا فروشگاه های بزرگ به یک سری تجهیزاتی همچون یخچال ایستاده صنعتی، فریزر صنعتی، یخچال پرده هوا و …نیاز است که در این بین یخچال های پرده هوا بسیار پرکاربردتر و پرفروش تر هستند و در دو نوع خوابیده و ایستاده طراحی می شوند اما نوع دیگری از یخچال ها همچون یخچال جزیره ای نیز موجود می باشند که نوعی یخچال ویترینی بوده و دارای ویژگی ها و کاربرد های منحصر به فردی هستند که ما در این مقاله به بررسی این محصول می پردازیم.
یخچال جزیره ای

از یخچال جزیره ای فروشگاهی برای نگهداری هر مواد غذایی که برای حفظ کیفیت خود به دمای بالای صفر و یا زیر صفر نیاز دارد از جمله محصولات پروتئینی، انواع سوسیس و کالباس، انواع شیرینی و مواد لبنی و … استفاده می شود و در دو نوع شیشه تخت و شیشه خم توسط صنایع برودتی نارنیا سرما عرضه می شود.
این یخچال های ویترینی جزیره ای در نوع موتور نیز باهم تفاوت دارند برای مثال در یخچال جزیره موتور سرخود، کمپرسور یخچال در قسمت پایین دستگاه قرار گرفته و این دستگاه دارای ابعاد کوچکتر بوده از این رو به راحتی می توان آن را جابه جا کرد و بیشتر برای فروشگاه ها و هایپرمارکت هایی که با محدودیت فضا رو به رو هستند مناسب است.

کاربرد یخچال جزیره

  • نگه داشتن ترشی
  • پروتئین
  • لبنیات
  • سوسیس و کالباس
  • و در بعضی موارد در رستوران ها و هتل ها

سیستم سرمایشی یخچال های جزیره به صورت چرخشی بگونه‌ای که سرما یکنواخت در فضای یخچال پخش میشود و همین امر سبب ثابت ماندن دمای یخچال در تمامی نقاط است.
روش سرد کردن در یخچال جزیره دو نوع است
نوع اول در فروشگاههای بزرگ یا زنجیره ای برای سرد کردن از موتور مرکزی استفاده می کنند که موتور جدا از یخچال و در موتورخانه قرار دارد و با برق سه فاز کار می کندو نوع دوم موتور سرخود که زیر یخچال نصب شده و در فروشگاه های کوچک کاربرد دارد مصرف مصرف برق تک فاز و کاملا به صرفه تر می باشد.
موتور های تعبیه شده در یخچال جزیره

  1. امبراکو
  2. دانفوس
  3. بیتزر
  4. منی روب
  5. DVM

منبع
https://narniasarma.ir/product/10/%D…8C%D8%B1%D9%87انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ به انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران مراجعه نمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 6 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا