بدون دسته بندی

فروش انواع کباب پز تابشی – تابش استیلا مخترع و تولید کننده تخصصی کباب پز تابشی در ایران


کباب پزتابشی چیست؟
کباب پز تابشی
را می توان یکی از جدیدترین ابداعات و اختراعات در زمینه طبخ و پخت کباب دانست. با استفاده از این نوع کباب پز ها دیگر ما شاهد کباب های سوخته و یا نپخته نخواهیم بود. کباب پزهای تابشی با استفاده از فرایند تابش انرژی گرمایی و ساطع کردن حرارت روی سطح کباب ها اقدام به طبخ آن‌ها می کند. کباب پزتابشی اختراع و محصول شرکت مهر تابش استیلا بوده و اولین بار توسط جناب آقای حاج حمید رضا کربلایی ثبت اختراع و معرفی شده است . امروزه شرکت های زیادی در سطح ایران اقدام به تولید و فروش این محصول می کنند.

آیا کباب پز تابشی و استفاده از آن بی ضرر است؟
انواع کباب پز های تولید شده در شرکت مهر تابش استیلا کامل ایمن و دارای نشان استاندارد می باشند. کباب پزتابشی نه تنها بی ضرر بوده که بدون بود و بدون دود نیز می باشد. به دلیل تابش حرارت از بالا روی سطح کباب ها به این نوع کباب پز ها لقب کباب پز تابشی داده است. در این نوع کباب پز ها سرامیک ها به قدری داغ می شوند که حرارت را به سمت کباب ها پرتاب می کنند. در این حالت دمای سطح سرامیک ها به 1200 درجه سانتی‌گراد می رسد. در این نوع کباب پز ها خبری از استفاده از تابش های فرابنفش و تابش های مضر نیست.

کباب پز تابشی خانگی چیست؟
کباب پز تابشی خانگی
را می توان نمونه کوچک شده کباب پز های تابشی بزرگ نامید. شما می‌توانید این نوع کباب پز خانگی را در محیط آشپزخانه استفاده کنید. این کباب پزهای بدون دود بوده و به راحتی می‌تواند در هر نوبت پخت 8 سیخ جوجه و یا 10 سیخ کوبیده را طبخ کند. کباب پز تابشی خانگی مخصوص شرکت مهر تابش استیلا است.

کباب پز خانگی چیست؟
کباب پز خانگی یا همان کباب پز تابشی خانگی را می توان نمونه کوچک شده کباب پز های تابشی بزرگ نامید. شما می‌توانید این نوع کباب پز خانگی را در محیط آشپزخانه استفاده کنید. این کباب پز خانگی بدون دود بوده و به راحتی می‌تواند در هر نوبت پخ 8 سیخ جوجه و یا 10 سیخ کوبیده را طبخ کند. کباب پز خانگی که با نام کباب پز تابشی خانگی نیز شناخته میشود، مخصوص شرکت مهر تابش استیلا است.

کباب پز تابشی خانگی بدون دود چیست؟
کباب پز تابشی خانگی
بدون دود همان کباب پز خانگی ( کباب پز تابشی خانگی محصول مهر تابش استیلا) است. این کباب پز ها به این دلیل بدون دود هستند چرا که شعله از بالا روی سطح گوشت ها تابیده می‌شود و در نتیجه اشک کباب و چربی های آن به سمت پایین و سینی آب کباب چکه می کند. در نتیجه روی شعله ها چیزی چکه نمی‌کند که باعث سوختن و ایجاد دود و بوی نامطبوع شود. کباب پز تابشی خانگی بدون دود در واقع 100 درصد بدون دود است.

آیا کباب پز تابشی در محیط آشپزخانه قابل استفاده است؟
کباب پز تابشی را می توان در محیط خانه استفاده کرد. البته برای استفاده از کباب پز تابشی در محیط خانه شما باید مدل های خانگی آن را تهیه کنید. به این نکته توجه کنید که دمای ایجاد شده در سطح سرامیک های کباب پز در حدود 1200 درجه سانتی‌گراد است و در اطراف کباب پز گرما تولید شده و به همین دلیل باید از دیگر وسایل آشپزخانه و دیوار فاصله داشته باشد. همچنین در بالای کباب پز نیز باید از کابینت استفاده کرد چرا که در دراز مدت گرمای ایجاد شده باعث آسیب دیدن کابینت می شود. بهترین مدل کباب پز تابشی خانگی محصول شرکت مهر تابش استیلا است.
کباب پز تابشی بهتر است یا کباب پز زغالی؟
مخترع و تولید کننده تخصصی کباب پز تابشی در ایران شرکت مهر تابش استیلا است. کباب پز تابشی به یکی از بهترین و مهم‌ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستوران ها تبدیل شده است. تقریباً دیگر کباب پز های زغالی و منقلی در هیچ رستورانی استفاده می شود. دود حاصل شده از سوختن چربی ها و چکه کباب روی زغال ها سرطان زا بوده و این کباب پز ها دیگر استفاده نمی‌شوند. همچنین با توجه به گسترش شهرنشینی استفاده از کباب تابشی خانگی در خانه ها و آپارتمان ها به دلیل بدون دود بودن آن‌ها بسیار رواج پیدا کرده است. در نتیجه کباب پز زغالی دیگر مورد استفاده عموم مردم نیست.
بهترین کباب پز تابشی زیر 2 میلیون تومان کدام است؟
کباب پز تابشی انواع مختلفی دارد. مدل های مختلف کباب پز تابشی قیمت های متفاوتی دارند. قیمت کباب پزهای تابشی بر اساس ظرفیت و مدل آن تعیین می شود. بهترین کباب پز تابشی زیر 2 میلیون کباب پز تابشی خانگی است. مدل های مختلف کباب پز تابشی خانگی دارای بهترین قیمت ها بوده و شما می توانید با هزینه ای کمتر از 2 میلیون تومان یکی از مدل های کباب پز تابشی خانگی را تهیه کنید (قیمت ها بر اساس تاریخ نگارش این مطلب تهیه شده است).
بهترین تولید کننده کباب پز تابشی در ایران کدام شرکت است؟
کباب پز تابشی در ایران در ابتدا در شهر اراک و توسط برادران کربلایی تولید شد. بعد ها هر کدام از این برادران برای خود یک کارخانه تاسیس کرده و اقدام به تولید کباب پزهای تابشی در مدل های مختلف کردند. در این بین شرکت مهر تابش استیلا با مدیریت حاج حمید رضا کربلایی با تکیه بر استعداد دانش فنی مهندسین و تکنسین های خود اقدام به تولید دستگاه های متنوع کباب پز تابشی اتوماتیک، سالاماندر، کشویی و خانگی کرده و به عنوان تولید کننده بهترین تولید کننده کباب پز تابشی شناخته شده است.دلیل شناخته شدن به عنوان بهترین تولید کننده کباب پز تابشی تنوع عالی محصولات این شرکت است. در این بین شرکت های فرعی زیادی نیز شروع به کار کرده‌اند که عموماً اقدام به تقلید و کپی کاری از محصولات مهر تابش استیلا کرده‌اند. مجموعه تابش استیلا با بیش از 40 سال سابقه به عنوان بهترین تولید کننده کباب پز تابشی در ایران شناخته می شود.
بهترین مدل کباب پز تابشی برای استفاده در رستوران کدام است؟
بهترین مدل کباب پز تابشی مناسب بر اساس ظرفیت پخت رستوران ها مشخص می شود. اگر شما از آن دسته رستوران هایی هستید که در هر نوبت چیزی بین 200 تا 400 سیخ کباب طبخ کرده و به دست مشتری می دهید بهترین مدل کباب پز تابشی که ظرفیت طبخ ساعتی آن‌ها 400 الی 500 سیخ است برای شما مناسب است. اگر ظرفیت شما بیشتر از این مقدار است باید کباب پز مناسب تری تهیه کنید. کارشناسان و مشاوران مجموعه مهر تابش استیلا می توانند در خصوص انتخاب بهترین مدل کباب پز تابشی به صورت رایگان به شما مشاوره تلفنی و یا واتساپی بدهند.

آیا کباب پز تابشی استاندارد است؟
کباب پز تابشی تولید شده در شرکت مهر تابش استیلا کاملاً استاندارد بوده و به عنوان شاخص کباب پز تابشی استاندارد شناخته می‌شود. این شرکت موفق به دریافت نشان استاندارد از سازمان ملی استاندارد برای تمامی دستگاه های کباب پز تابشی خود (تمامی مدل‌های خانگی و صنعتی) شده است. همچنین نمونه های صادراتی نیز دارای استاندارد های بین المللی بوده و به عنوان کباب پز تابشی استانداردفروخته می شود. در حال حاضر مدل های مختلفی از کباب پز های تولید شده این شرکت در کشور های مختلف استفاده می‌شوند. با این حال در هنگام خرید کباب پز تابشی استاندارد حتماً دقت کنید که نشان استاندارد اصلی را داشته باشند چرا که امکان بروز حادثه بسیار بالا است. تنها کباب پز تابشی استاندارد در ایران تولیدی شرکت مهر تابش استیلا می باشد.

آیا کباب پز تابشی ایمن است؟
کباب پز تابشی در صورتی که دارای نشان استاندارد باشد کاملاً ایمن خواهد بود. در مدل های صنعتی از نوع شیر مخصوص استفاده می‌شود که درصورت افزایش و یا کاهش فشار گاز به صورت خودکار گاز ورودی به دستگاه قطع شود. همچنین مدل های اتوماتیک با استفاده از برق 12 ولت کار می کنند و حتی قابلیت کار با یک باتری 12 ولت را هم دارا هستند. در نتیجه استفاده از کباب پز تابشی در محیط های خانگی و رستورانی کاملاً بلامانع است. البته در هنگام استفاده باید به موارد ایمنی ذکر شده در دفترچه راهنمای محصول دقت شود.تمام کباب پز های تولید شده در مجموعه مهر تابش استیلا دارای نشان استاندارد می باشند.
بهترین تولید کننده کباب پز تابشی خانگی در ایران کدام شرکت است؟
کباب پز تابشی خانگی توسط شرکت های زیادی تولید و روانه بازار می شود. در این بین کباب پز های تولید شده توسط شرکت مهر تابش استیلا کاملاً استاندارد بوده وبر اساس نیاز کاربران طراحی و تولید شده است. در هنگام خرید باید به این نکته دقت داشته باشید که حتماً دستگاهی را خریداری نمایید که دارای نشان استاندارد باشد. در این بین شرکت هایی وجود دارند که اقدام به فروش دستگاه های تقلبی در بازار می کنند. در هنگام خرید باید به آرم و نشان تابش استیلا دقت شود. مجموعه تابش استیلا به عنوان بهترین تولید کننده کباب پز تابشی خانگی در ایران شناخته می شود.

بهترین تولید کننده کباب پز بدون دود در ایران کدام شرکت است؟
شرکت مهر تابش استیلا با بیش از 40 سال سابقه در زمینه تولید تجهیزات تابشی در ایران یکی از مخترعین و تولیدکنندگان تخصصی کباب پز تابشی در ایران است. این مجموعه به عنوان تولید کننده تخصصی تجهیزات تابشی و کباب پز بدون دود در ایران فعالیت می کند.

بهترین تولید کننده کباب پز بدون دود خانگی در ایران کدام شرکت است؟
کباب پز بدون دود خانگی یکی از مهم‌ترین محصولات شرکت مهر تابش استیلا است. کباب پز بدون دود خانگی تولید شده در این مجموعه کامل استاندارد بوده و قابلیت فعالیت با گاز شهری و گاز LPG را دارا می باشد.

قیمت کباب پز تابشی خانگی چقدر است؟
قیمت کباب پز تابشی خانگی بر اساس طرح ها و مدل های مختلف محاسبه می شود. قیمت کباب پز تابشی خانگی تولید شده در مجموعه مهر تابش استیلا با توجه به قیمت دستگاه های مشابه در بازار کاملاً مقرون به صرفه و مناسب می باشد. شما می‌توانید برای دریافت آخرین تغییرات قیمت کباب پز تابشی خانگی به صورت مستقیم با مجموعه مهر تابش استیلا در تماس بوده و با شماره 09129612918 تماس حاصل فرماید.برنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
WhatsApp chat