فناوری اطلاعات

فراخوان پژوهشی با عنوان «تولید جوهر ماژیک به منظور علامت‌گذاری یاتاقان»یکصد و چهل‌ و چهارمین فراخوان پژوهشی با عنوان «تولید جوهر ماژیک به منظور علامت‌گذاری یاتاقان» با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش‌بنیان منتشر شد.

به گزارش ایسنا، برای تولید یاتاقان‌های استاندارد در مونتاژ خودروها، آن‌ها در چند محدوده متفاوت از نظر ضخامت تولید می‌شوند که هر یک از این ضخامت‌ها با رنگ خاصی علامتگذاری خواهند شد. این کار به منظور افزایش عمر یاتاقان‌ها و جلوگیری از افزایش ضایعات و قیمت محصول صورت می‌گیرد. بدین منظور در حال حاضر از ماژیک‌های جوهر ثابت استفاده می‌شود که کیفیت مطلوبی ندارند. بنابراین لازم است مجری تحقیق به دانش فنی تولید جوهری برسد که قدرت رنگی مناسبی داشته باشد و روی سطح چرب یاتاقان‌ها باقی بماند و همچنین ماندگاری طولانی‌مدتی داشته باشد و نوک ماژیک خشک نشود. 

شرکت در این فراخوان تحقیقاتی و ارائه پروپوزال در قالب انفرادی، گروهی، شرکتی و سازمانی مجاز است. پروپوزالی که بیشترین تناسب را با الزامات این نیاز تحقیقاتی داشته باشد انتخاب و به عنوان مجری به شرکت دانش‌بنیان متقاضی معرفی خواهد شد. 

بنابر اعلام روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، علاقه‌‎مندان می‌توانند تا ۱۸ اردیبهشت‌‎ماه سال جاری پروپوزال خود را در قالب Word از طریق سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند و جهت ارتباط با کارگزاری بومرنگ با شماره‌های‌ ۰۲۱۶۶۵۳۹۷۳۴ و ۰۲۱۶۶۵۳۳۸۶۴ تماس بگیرند.

انتهای پیام

پایان/ مرجع وب و فناوری

منبع:ایسنا

دکمه بازگشت به بالا