بدون دسته بندی

طراحی نرم افزار رستوران و سفارش غذا


این روزها بازار طراحی اپلیکیشن بسیار داغ است و یکی از حوزه های پرسود در این زمینه محسوب میشود. طراحی اپلیکیشن رستوران یکی از حوزه های طراحی نرم افزار است که امروزه بسیار مورد استفاده مردم قرار گرفته است. اپلیکیشن هایی مانند اسنپ فود، ریحون، چیلیوری، دلیون، مامان پز، چنگال و … بعضی از نرم افزارهای معروف در این زمینه هستند. با طراحی اپلیکیشن سفارش غذا میتوانید یکی از رقبای این اپلیکیشن ها باشید.

از مزایای نرم افزار سفارش غذا میتوان به مشاهده مجموعه ای از رستوران های اطراف شما، مشاهده منو و قیمت آنها، مقایسه رستوران ها، پرداخت آنلاین و نقدی، مشاهده نظرات مشتریان قبلی، نظردهی به رستوران و سایر مزایای دیگر اشاره کرد. اگر بتوانید یک اپلیکیشن رستوران با طراحی زیبا و کاربردی داشته باشید که مشتری از استفاده از آن لذت ببرد و همچنین خدمات خوب را در اپلیکیشن ارائه دهید میتوانید به یکی از رقیبان خوب در این زمینه تبدیل شوید. میتوانید هر مزایایی که مد نظرتان است به آن اضافه کنید.
همچنین با اپلیکیشن رستوران یاب میتوانید امکانات بیشتری را به آن اضافه کنید از جمله اینکه شهرهای زیادی هستند که هنوز اپلیکیشن های معروف آنها را پشتیبانی نمیکنند. میتوانید با اضافه کردن شهرها و امکانات دیگر از محبوبیت زیادی برخوردار شوید.

همچنین اگر صاحب رستوران، فست فود و… هستید یک اپلیکیشن رستوران مخصوص خودتان داشته باشید و تفریبا شبیه به اپلیکیشن اسنپ فود یا بقیه نرم افزارها منوی غذایی رستوران خود را همراه با قیمت آنها در اپلیکیشن قرار دهید. هر رستوران با داشتن این نرم افزار میتواند امکاناتی زیادی را در اختیار مشتریانش قرار دهد.

از جمله اینکه امکان رزرو میز داشته باشد تا مشتری قبل از رسیدن به رستوران میز خود را رزرو کرده تا دیگر هنگام درگیری با ترافیک،مشکل پارک خودرو یا شلوغی آخر هفته ها با مشکل جای خالی میز مواجه نشود یا بتوانند میز دلخواه خود را زودتر رزرو کنند. و هم اینکه مشتری زودتر سفارش غذایی خود را داده تا هنگام ورود به رستوران منتظر اماده شدن غذای خود نماند. از مزایای دیگر اپلیکیشن رستوران ارسال نوتیفیکشن برای مشتریان است تا هنگام تخفیف روز خاص، مشتریان زودتر از اطلاعات باخبر شوند.

هرچه تعامل بین کاربر و رستوران بیشتر باشد مشتریان بیشتر از رستوران رضایت دارند و به احتمال خیلی زیاد تبدیل به مشتری دائمی آنجا میشوند و وقتی مشتری از رستوران شما راضی باشد آن را به دوستان و آشنایان خود معرفی میکند و بدین ترتیب آمار مشتریان دائمی رستوران شما بالا رفته و به سود بیشتری دست می یابید.
با طراحی اپلیکیشن رستوران میتوانید در دنیای مدرن امروزی از رقیبان سنتی خود پیشی گرفته و با تبلیغات در شبکه های اجتماعی و کافه بازار و پلی استور و سایت های دیگر رستورانتان را به دیگران معرفی کنید.

طراحی تیم ویستا از بهترین طراحی های کاربر پسند در این زمینه است که از مشتری مداری بالایی برخوردار است و سالهاست در این زمینه فعالیت دارد.

برای داشتن طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا به سایت زیر مراجعه فرمایید:
https:vistaapp.ir/طراحی-اپلیکیشن-رستوران-و-سفارش-غذابرنامه نویس
جهت کسب اطلاعات بیشتر به انجمن برنامه نویس مراجعه نمایید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
WhatsApp chat